İzmit Gaziantep ambar

example graphic

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri İzmit Gaziantep ambar hizmeti vermektedir. Firmamızın yıllardır İzmit Gazintep ambar hizmeti verebilmesinin başlıca sebepleri geniş müşteri ağı , geniş müşteri portföyü ve geniş araç ve acenta ağının olmasından kaynaklanmaktadır.

İzmit Gaziantep ambar yükünüzmü var ? Doğru adrestesiniz İzmitten Gaziantepe gidecek 1 koli yada 100 koli yükünüzmü var kaç koli olması farketmeksizin ürünlerinizi adresinizden alıp izmit ve gaziantepte adresinize teslim ediyoruz. Ürünleriniz adresinizden alındığı andan itibaren sigortalı olarak sevk edilmektedir ikiyüzbin Türk lirasına kadar tüm gönderileriniz sigortalı olarak sevk edilmektedir.

Firmamızın İzmitte 10 kamyonet ve 10 kamyon ile gaziantepe gidecek yüklerinizi toplamaktayız. Gaziantepte 15 kamyonet ve 10 kamyon ile ürün dağıtımı ve toplaması yapıyoruz.

İzmit Gaziantep arası gidecek komple ve parsiyel yüklerinizi aynı gün adresinizden alıp sevk ediyoruz izmit gaziantep arası hergün ekspres seferlerle hizmet veriyoruz.

Adresinizden ürün aldırmak ve fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz yada iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

izmit gaziantep arası taşınmasında kanunen sakınca olmayan her türlü yüklerinizi güvenle taşıyoruz.