İzmir boş kamyon

example graphic

Alanında uzman profesyönel eğitimli yöneticilerimiz , motivasyonlu eğitimli personelimiz daima gelişen teknolojiyi kullanarak verimli , kaliteli ve müşteri odaklı hizmetler sunmaktadır amacımız. Vizyonumuz ambar , nakliye sektöründe karlı büyümemizi ve liderliğimizi sürdürerek müşterilerimizin ilk tercihi olmaktır.

Türkiyenin en uygun fiyatlı İzmir boş kamyon hizmeti veren firmasıyız. İzmirden Türkiyenin herhangi bir iline gidecek yükünüz var boş kamyonamı ihtiyacınız var zaman taşımacılık yanınızda.

Zaman taşımacılık tüm kamyon hizmetlerini öz mal kamyonlarıyla sunmaktadır. Açık kasa kamyon yada kapalı kasa kamyon yükünüze uygun kamyonlarımız mevcuttur.

Fiyat teklifi almak ve adresinize boş kamyon talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Tüm kamyon ihtiyaçlarınızı sigortalı olarak karşılamaktayız siz dert etmeyin biz sigortalı olarak taşıyalım.

Komple kamyon ve parsiyel yükleriniz için çözümler üretmekteyiz. Firmamız sadece İzmirde boş kamyon hizmeti vermiyor aynı zamanda Türkiyenin herhangi bir ilinden İzmire gidecek yükleriniz içinde boş kamyon hizmeti vermektedir.

Tüm kamyonlarımızda çift şoför mevcuttur yükleriniz beklemeksizin aktarmasız olarak direkt olarak yüklemenin yapıldığı noktadan teslimat noktasına ulaştırılmaktadır.

Tüm araçlarımızda gprs sistemi mevcuttur araçlarımız uzaktan takip edilmektedir şoförlerimize verilen rota dışına sapma olduğu takdirde ilgili departmandaki arkadaşlar anında müdahale etmektedir konuya.