izmir antalya ambar

example graphic

izmir antalya ambar firmamız hergün izmir antalya arası karşılıklı 3-4 araçla yük taşımacılığı yapmaktadır.

izmir antalya ambar olarak izmir ve antalyada yüklerinizi adresinizden alıp izmir ve antalyada adresinize teslim ediyoruz.

izmir ve antalya arası teslimat süremiz çok kısadır 24 saat gibi kısa bir sürede teslimat yapıyoruz.

izmir ve antalyada 20 kamyon ve 20 kamyonet ile şehiriçi yüklerinizi topluyoruz ve dağıtıyoruz. Geniş şehiriçi araç filomuz sayesinde hertürlü yüklerinizi teslim alıp teslim ediyoruz. Açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlara düzgünce zarar görmeyeceği şekilde istiflemektedirler.

izmir antalya arası acil yükleriniz gün içi teslimat hizmetimizde özel minibüslerimizle taşınmaktadır. izmir antalya ambar nakliye acil yüklerinizde yanınızdadır.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

izmir antalya ambar yüklerinizi firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren online olarak tüm hareketlerini izleyebilirsiniz. Ben online izlemek istemiyorum diyen sayın müşterilerimiz telefon ile müşteri temsilcilerimizdende bilgi alabilirler.

Online kargo takibi bölümüne giriş yaptıktan sonra malzemeniz teslim edildikten sonra yükünüzü kim teslim almış kim teslim evrağını imzalamış online olarak görebilmektesiniz.

izmir antalya ambar tercihinizi yaparken birinci önceliğiniz fiyatlar olmasın firmanın yetki belgeleri tammı taşıtlarının gerekli belgeleri tammı bunları kontrol ettikten sonra fiyat tercihiniz ikinci planda olmalıdır. Yükünüzün gideceği yere sağ salim varması için kontrolleri yapmayı unutmayınız.

Firmamız ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir. İkiyüzbin Türklirasına kadar tüm emtialarınız sigortalıdır.

Firmamız sadece izmir antalya ambar hizmeti vermiyor aynı zamanda istanbul izmir ve istanbul antalya ambar hizmeti vermektedir.

izmir ambarı ve antalya ambarı sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız.