İstoç Tekirdağ ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri istoç Tekirdağ ambarı hizmeti vermektedir istoç esnafına. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

İstanbul Tekirdağ ambar firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır gönderilerinizi İstanbul da adresinizden alıp Tekirdağ da adrese teslim ediyoruz.

Eşyalarınızı istoçtan tekirdağa ve tekirdağdan istoça hergün TIR ve KAMYON larımızla sevk etmekteyiz. Eşyalarınızı istoçtan niğdeye ve niğdeden istoça hergün 2 tır ile sevk ediyoruz. Adresinizden ürünlerinizi alıyoruz müşterilerinizin adresine teslim ediyoruz.

Tekirdağ dan Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bizi arayınız.

istoçta 1 koli malzemenizde olsa 100 koli malzemenizde olsa niğde merkez ve tüm ilçelere aynı gün sevkiyatı yapılmaktadır.

istoç esnafı için satış kısmında nakliyat fiyatlarıda önem arz etmektedir çoğu zaman nakliyat fiyatlarının yüksek gelişinden ötürü alıcı müşteriler ürünleri almaktan vazgeçebiliyorlar bu durumun önüne geçebilmek adına sizlere uygun fiyatlı hizmet için buradayız firmamızdan fiyat teklifi almadan yükünüzü taşıttırmayın.

istoç esnafı züccaciye gibi elektronik eşya gibi hassas malzemeler sevk etmektedir çoğu zaman nakliye , ambar firmaları ürünlerinize zarar vermekte ve zararınızı karşılama konusunda duyarlı olmamaktadır firmamız ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir ve zararınızı çalıştığımız sigorta firması karşılamaktadır siz hiç bir teferruatla uğraşmıyorsunuz tüm işlemleri personelimiz halletmektedir.

istoç ta 5 adet kamyon , 5 adet kamyonet ve 5 adet minibüs ile hizmet vermekteyiz tüm araçlarımızda kuryelerimiz bulunmaktadır araçlara ürünlerinizin sorunsuz yüklenebilmesi için kuryelerimiz hizmetinizdedir.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefondan zaman taşımacılık müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.

Kargolarınızı , ürünlerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

tekirdağdan başka şehirlerede kargolarınızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detaylı bilgi için bizi arayınız.

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / 200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigorta kapsamındadır.

tekirdağ teslim süremiz 48 saattir. / biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayınız.

İstoç acil taşımacılık

İstoç ta acil taşınacak yükünüzmü var ? İstanbul şehir içi yada şehirler arası gidecek acil yüklerinizi İstanbul , Kocaeli , Edirne , Kırklareli , Tekirdağ , Çorlu , Bolu , Sakarya , Balıkesir , Eskişehir gibi yakın şehirlere aynı gün teslim diğer bölgelere karadeniz , güneydoğu , doğu anadolu , ege bölgelerindeki illere ertesi gün teslimat hizmetimiz başlamıştır acil taşımacılık hizmetlerinde istoç kamyonet nakliyat yada istoç kamyon nakliyat hizmetiyle yalnızca sizin yükünüz alınarak transfer edilmektedir bu yüzden fiyatlar değişiklik gösterebilmektedir net fiyat bilgisi için Zaman taşımacılık müşteri temsilcisiyle görüşünüz.

Tekirdağ ambarı ikitelli

Tekirdağ ambarı ikitelli firmamız İkitelli de tüm sanayi sitelerinde adresinizden ürün alımı yapmaktadır. İkitelli den Tekirdağa her gün kamyon ve tır çıkışlarımız mevcuttur parsiye taşımacılık ve komple taşımacılık hizmeti veriyoruz ikitelli bölgesinde en uygun fiyatlı Tekirdağ ambarı ikitelli parça yüklerinizi taşıtmak istiyorsanız Zaman taşımacılık size yeterde artar. İkitelli de Aykosan , Metal iş , Aymakoop , Evren sanayi , Dolapdere , Güngören Bağcılar , Masko , Haseyad , Demirciler ve diğer tüm ikitelli sanayi sitelerinden adresten ürün alımı yapıyoruz firmamızın ikitelli bölgesinde 10 kamyonet ve 10 kamyon ile ürün toplama filosu mevcuttur.

Tekirdağ ambarı Yenibosna

Zaman taşımacılık Tekirdağ ambarı Yenibosna bölgesinde depomuz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz ürünlerinizi Yenibosna bölgesinde adresinizden teslim alıp Tekirdağ da adrese teslim ediyoruz Tekirdağ ambar firmaları arasında en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermekte olan firmamız siz değerli müşterilerimize sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir. Firmaların ürün satışlarında en önemli giderin taşımacılık maliyetleri olduğunun bilincinde olduğumuz için sizlere uygun fiyat garantisiyle hizmet vermekteyiz. Alanında uzman personelin bir araya gelmesiyle 2000 yılında kurulan Tekirdağ ambarı sizlere kaliteli hizmeti uygun fiyatlara sunmaktadır.

büro ve ofis taşımacılık hizmeti vermekteyiz büro ve ofis eşyalarınız ambalajlanıp paketlenerek taşınmaktadır.

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? istoç tekirdağ ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma