İSTANBUL ŞEHİR İÇİ AMBAR

example graphic

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri İstanbul şehir içi ambar hizmeti vermektedir. Ürünleriniz İstanbul şehir içi tüm ilçelere 1 saat içerisinde teslim hizmeti verilmektedir.

Sayın müşterimiz yanlış duymadınız adresinizden alınan malzemeler 1 saat içerisinde İstanbulun 39 ilçesinde adrese teslim edilmektedir.

200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır daha yüksek meblağlı ürünlerinizi ekstra ücret karşılığında tam teminat altına alıyoruz.

Ürünleriniz adresinizden alınıp müşterinizin adresine teslim edilmektedir.

Malzemelerinizin gideceği yer hastane gibi yerler ise rafa ürün dizme hizmetimiz vardır bu tür özel yerlere ürün göndermeden önce firmamıza özellkle belirtmenizi rica ederiz çünkü taşıma işlemleri için ayrıca personel gönderilmektedir.

İstanbulun Çatalcadan Tuzlaya kadar tüm ilçelerine 1 saat gibi kısa sürede ürün teslimatı yapıyoruz.

5 kamyonet ve 5 kamyon ile İstanbulun tüm firmalarına şehir içi ambar hizmeti veriyoruz taşınacak yüklerinizde yanınızdayız.

1 koli yada 100 koli adet ayırt etmeksizin İstanbul şehir içi ambar hizmeti veriyoruz.

Fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Online kargo takibi

Gönderilerinizi firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren tüm hareketlerini online olarak izleyebilirsiniz. Malzemeleriniz teslim edildikten sonra teslim evrağını online olarak görebilirsiniz.

İstanbul parsiyel taşımacılık

İstanbul parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz İstanbul parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

İstanbul komple taşımacılık

İstanbul komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz İstanbul komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden İstanbul ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.