istanbul parsiyel taşımacılık

istanbul haritası

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri istanbul parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

istanbul parsiyel taşımacılık fiyatları çoğu zaman ürün satışınıza engel olabilmektedir bu yüzden nakliye fiyatlarının ne kadar ucuz olması sattığınız ürünün okadar çok olacağı anlamı taşımaktadır istanbul parsiyel taşımacılık olarak en ucuz fiyat garantisini prensip edinmiş bir firmayız.

Türkiyenin heryerinden istanbula parsiyel taşımacılık hizmeti vermekteyiz. İstanbuldan istanbula ve istanbuldan istanbula günlük parsiyel taşımacılık hizmeti veriyoruz

istanbul parsiyel taşımacılık fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Parsiyel taşımacılık hizmetlerimizi sigortalı olarak yapmaktayız ürünleriniz kapınızdan alındığı andan itibaren sigortalanarak taşınmaktadır.

Firmamız adresinizden ürünlerinizi alır yine belirttiğiniz yerde adrese teslimat yapar.

istanbul şehiriçi ve şehirlerarası parsiyel taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Şehiriçi kamyonet araçlarımızla hizmet sunuyoruz kamyonet yükünüzü alacak boyutta değilse daha büyük araç lazımsa kamyon yönlendirmesi yapıyoruz adresinize kamyonunda yetmediği noktada tır hizmetimizde vardır

Araç filomuzda 20 adet kamyon , 30 adet kamyonet , 10 adet tır ve 30 adet ducato araçlar ile istanbul parsiyel taşımacılık hizmeti veriyoruz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur ürünleri araçlara düzgün istiflemek ve gideceği yere sağlam varması görevlerini üstlenmektedirler.

Tüm personellerimiz özenle seçilmiş özel insanlardır bugüne kadar personellerimiz konusunda hiç bir şikayet almadık çünkü tüm personellerimizi düzenli olarak eğitime tabi tutmaktayız personellerimizi istanbul yöresinden seçmekteyiz çünkü istanbula gidecek malzemenin halinden ancak istanbul li anlar.

iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayınız.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Parsiyel taşımacılık fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma