İstanbul Antalya ambarı

antalya haritası

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri İstanbul Antalya ambarı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.
İstanbul Antalya ambarı fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Zaman taşımacılık olarak hergün antalya ambarı için antalyaya hergün karşılıklı sevkiyatlarımız mevcuttur. İstanbuldan antalyaya taşımacılıkta teknolojik çözümler sunuyoruz sizlere 0551 178 16 06 numaralı telefona siparişinizi bildirdiğiniz andan itibaren 1 saat içerisinde adresinize araç yönlendirip ürünlerinizi adresinizden aldırıyoruz. 24 saat içerisinde adanada adresinize teslim ediyoruz ürünlerinizi. Ürünleriniz adresinizden teslim alındığı andan itibaren telefonla yada online kargo takip bölümünden takibatı yapılabilmektedir. istanbul antalya ambarı firmamız uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize ambar hizmeti vermektedir.
Firmamız istanbul genelinde avrupa yakası ve anadolu yakasında 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermekteyiz şoförlerimizin D ve E ehliyetleri mevcuttur SRC ve PSİKOTEKNİK belgeleri mevcuttur.
istanbul antalya arası ambar firması seçerken ilçelere teslimat hizmetleri varmı kaç gün içerisinde teslim ediliyor gibi soruları sormayı unutmayınız firmamız antalyanın tüm ilçelerine hergün teslimat hizmeti vermektedir.
Türkiyenin dört bir yanına yayılmış Geniş Acente ve şube ağımız sayesinde 81 ilde adresinizden ürünlerinizi teslim alıp antalyaya adresinize teslim ediyoruz
Kargolarınızı istanbuldan antalyaya ve antalyadan istanbula hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.
ürünlerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır
Kargolarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / ürünleriniz 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır

En uygun fiyat garantisi

İstanbul Antalya ambar firmamız en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermektedir. Fiyatlarımızın diğer Antalya ambarı firmalarına göre uygun olmasının başlıca nedeni hergün Antalyaya 3-4 tır çıkışı yaparak sağlamaktayız diğer firmalar 1-2 TIR sevkiyat yaparken biz İstanbulun yükünü Antalyaya ekspres seferlerle sağlamaktayız çoğu zaman ertesi gün maksimum 2 günde Antalyada ürünleriniz adrese teslim edilmektedir.
Antalya ambarı olarak bir konuda siz değerli müşterilerimizi bilgilendirmek isteriz istanbul antalya ambarı firması seçerken dikkat etmeniz gereken en önemli konu firmanın yetki belgeleri varmı araçlarının taşıt kartları varmı ürünlerinizin antalyaya sağ salim gitmesi için bu konuları iyice incelemelisiniz.
Antalya ambarı firmamız hertürlü yüklerinizi emtialarınızı itina ile taşımaktayız koli , paket , çuval , varil , bidon , sandık , palet , makina ve benzeri taşınması serbest olan patlayıcı yanıcı olmayan her türlü yükünüzü antalyaya güvenle taşıyoruz.
Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.
İstanbul Antalya nakliyat ambarı her gün karşılıklı seferler ile ekspres hizmet vermektedir bugün adresinizden alınan malzemeler 2 gün içerisinde Antalya da adrese teslim edilmektedir.
GSM : 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma