Ankara nakliyat

example graphic Zaman taşımacılık 2000 yılından bugüne İstanbul Ankara nakliyat hizmeti sunmaktadır. Firmamız ilk kurulduğu günden bugüne istanbul ankara arası parsiyel ve komple nakliyat hizmeti vermektedir.

Firmamız aracılığıyla İstanbul Ankara arası taşınan tüm eşyalar sigortalı taşınmaktadır 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır yükleriniz.

İstanbul Ankara arası taşınması yasak olmayan her türlü yükleriniz taşınır ; ham madde , koli , çuval , palet , bidon , züccaciye , ve benzeri tüm yükleriniz güvenle taşınır.

İstanbul Ankara arası hergün 4 TIR 3 KAMYON gidiş geliş yük taşıması yapmaktayız. Bugün verdiğiniz yükünüz yarın adrese teslim edilir.

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. istanbul ve ankaranın tüm noktalarına teslimatımız vardır.

Müşterilerimizin isteğine göre kata ürün çıkarma , rafa ürün dizme gibi hizmetlerimiz mevcuttur detaylı bilgiyi müşteri temsilcilerinden alabilirsiniz.

Online kargo takibi ; yükünüzü adresinizden aldığımız andan itibaren teslim olana kadarki süreci online olarak takip edebilirsiniz size özel kullanıcı adı ve şifresini müşteri temsilcilerinden talep edebilirsiniz.

İstanbul ve Ankara illerinde ofis taşımacılığı ve evden eve nakliyat hizmetlerimiz mevcuttur.

Firmamızdan yükünüzü taşıtmadan önce diğer firmalardan fiyat alıp ondan sonra bizden fiyat alınız en uygun fiyat garantisi veriyoruz.

İstanbul Ankara tır nakliyat

İstanbul Ankara tır nakliyat hizmetlerimiz başlamıştır İstanbul dan Ankara ya gidecek komple tır yükleriniz için en uygun fiyat garantisi sunuyoruz komple tır yüklerinizi adresinizden alıp ertesi gün adrese teslim ediyoruz.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? istanbul ankara nakliyat

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma

Depolama

Zaman taşımacılık istanbul ve Ankarada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman nakliyat aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak istanbul ve Ankara depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.