İKİTELLİ ŞEHİR İÇİ NAKLİYAT HİZMETLERİ

example graphic Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri ikitelli şehir içi nakliyat hizmeti sunmaktayız.

ikitelli şehir içi nakliyat firmamız ikitelli , avcılar , hadımköy , zeytinburnu , mecidiyeköy , okmeydanı , bağcılar , silivri , habipler , bayrampaşa ve büyükçekmece bölgelerinede hizmet vermektedir. İstanbulun 39 ilçesine teslimat ve nakliyat hizmetimiz vardır geniş araç ağımız ile istanbulun her noktasından alım ve dağıtım yapıyoruz.

ikitelli şehir içi nakliyat firmamız 1 km de olsa 100 km de olsa tüm ilçelere semtlere kamyonet nakliye ve kamyon nakliye hizmeti vermektedir ikitelliden ürünlerinizi alıp avrupa yakası ve anadolu yakasında tüm ilçelere teslimat yapmaktayız.

ikitelli şehir içi nakliyat fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

15 adet öz mal kamyonet , 15 adet öz mal kamyon ve 5 adet öz mal minibüsümüz ile ikitelli şehir içi nakliye hizmeti veriyoruz. Tüm araçlarımızın şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur tüm şoförlerimizin src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur. Tüm şoförlerimiz düzenli olarak eğitime tabi tutulmaktadırlar.

ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz kapalı kasa ve açık kasa kamyonetlerimiz mevcuttur ürün ve eşyalarınız için hangi tip araç lazımsa o tip araçlar sevk ediyoruz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur kuryelerimizin görevi müşterilerimizin ürünlerini kamyon ve kamyonetlere ürünleri düzgün sorunsuz sağlam istiflemek ve yol boyunca malzemenin zarar görmesini engellemek için tedbirler almak ürünlerin teslim edileceği adrese sağlam gitmesidir.

ikitelliden istanbulun tüm noktalarına şehir içi nakliye hizmeti sunuyoruz

ister 1 koli ürününüz olsun ister 100 koli ister 1 çuval ürününüz olsun ister 100 çuval ikitelli şehir içi nakliye hizmeti veriyoruz

isterseniz kapıdan kapıya taşıyoruz isterseniz ürünlerinizi kata çıkarıyoruz.

eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz 200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Büro ve ofis taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bizi arayınız.

istanbul içi taşınacak evinizmi var evden eve taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Zaman Nakliyat = ikitelli şehir içi nakliyat

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Firmamız sizlere ikitelli şehir içi nakliyat hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok uygundur. ikitelli şehir içi nakliyat hizmetleri için bizi arayınız. 15 tane kamyonetimiz 5 tane kamyonumuz ile istanbul içi nakliyat hizmeti vermekteyiz. ister 1 koli ister 100 koli ister 1 çuval ister 100 çuval taşınacak eşyanız olsun istanbul içi eşyalarınızı kamyonet ile taşıyoruz

Hadımköy şehir içi nakliyat