İKİTELLİ NAKLİYECİ

example graphic Zaman taşımacılık 2000 yılından beri ikitelli nakliyeci nizdir. ikitelli bölgesinde nakliyecilik bizim işimizdir. nakliyeci arayışınıza son verebilirsiniz geniş müşteri portföyümüz sayesinde en uygun ve kaliteli hizmeti bizden alacağınıza kuşkunuz olmasın.

15 adet öz mal kamyonet ve 5 adet öz mal kamyonumuz ile ikitelli nakliyeci hizmeti veriyoruz.

0551 178 16 06 numaralı telefonu arayarak ikitelli nakliyecinize ulaşabilirsiniz.

ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz kapalı kasa ve açık kasa kamyonetlerimiz mevcuttur ürün ve eşyalarınız için hangi tip araç lazımsa o tip araçlar sevk ediyoruz.

ikitelliden istanbulun tüm noktalarına şehir içi nakliye hizmeti sunuyoruz

ister 1 koli ürününüz olsun ister 100 koli ister 1 çuval ürününüz olsun ister 100 çuval ikitelli şehir içi nakliye hizmeti veriyoruz

isterseniz kapıdan kapıya taşıyoruz isterseniz ürünlerinizi kata çıkarıyoruz.

eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz 200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Büro ve ofis taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bizi arayınız.

istanbul içi taşınacak evinizmi var evden eve taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

ikitelli nakliyecinizin araçlarından birkaçı

 
Firmamız sizlere ikitelli nakliyeci hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok uygundur. ikitelli nakliyeci hizmetleri için bizi arayınız. 15 tane kamyonetimiz 5 tane kamyonumuz ile istanbul içi nakliye hizmeti vermekteyiz. ister 1 koli ister 100 koli ister 1 çuval ister 100 çuval taşınacak eşyanız olsun istanbul içi eşyalarınızı kamyonet ile taşıyoruz