Hacıbektaş ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Nevşehir Hacıbektaş ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Nevşehir Hacıbektaşa ve Nevşehir Hacıbektaş dan Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

İstanbul dan Nevşehir Hacıbektaşa ve Nevşehir Hacıbektaş dan İstanbula her gün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Nevşehir Hacıbektaş dan her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki nevşehire ürün sevkiyatı yapabilir ama nevşehir hacıbektaş ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün hacıbektaşa gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük hacıbektaşa araç çıkışı yapmaktadır.

Nevşehir Hacıbektaş ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

nevşehir hacıbektaş teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün nevşehir hacıbektaşta adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Hacıbektaş evden eve

nevşehir hacıbektaş evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amhacıbektaşjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur nevşehir asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

nevşehir hacıbektaş büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. nevşehire gidecek ofis ve bürolarınız için yada nevşehirden Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amhacıbektaşjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

nevşehir fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz nevşehirden herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister nevşehire gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı nevşehire sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor nevşehire yada nevşehirden başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Hacıbektaş parça yük taşımacılığı

nevşehir parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır nevşehir parça yük taşıma hizmeti vermektedir nevşehire gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın