gümüşhacıköy Ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri amasya gümüşhacıköy ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden amasya gümüşhacıköye ve amasya gümüşhacıköyden Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbuldan amasya gümüşhacıköye ve amasya gümüşhacıköyden istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

amasya gümüşhacıköyden her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki amasyaya ürün sevkiyatı yapabilir ama amasya gümüşhacıköy ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün gümüşhacıköye gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük gümüşhacıköye araç çıkışı yapmaktadır.

amasya gümüşhacıköy ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

amasya gümüşhacıköy teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün amasya gümüşhacıköyde adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

amasya evden eve

amasya gümüşhacıköy evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amgümüşhacıköyjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur amasya asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

amasya gümüşhacıköy büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. amasyaya gidecek ofis ve bürolarınız için yada amasyadan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amgümüşhacıköyjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

amasya fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz amasyadan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister amasyaya gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı amasyaya sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor amasyaya yada amasyadan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

amasya parça yük taşımacılığı

amasya parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır amasya parça yük taşıma hizmeti vermektedir amasyaya gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul amasya gümüşhacıköy ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde amasya gümüşhacıköy ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın