Gaziantep Kayseri Nakliyat Ambarı

Gaziantep haritası

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri gaziantep kayseri nakliyat ambarı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Gaziantep kayseri nakliyat ambarı fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Gaziantep kayseri nakliyat ambarı olarak günlük gaziantep kayseri arası araç çıkışlarımız mevcuttur bazı firmalar gibi haftada bir gün araç çıkışı yapmıyoruz hergün ekspres seferlerimiz mevcuttur gaziantep kayseri arası gidecek yüklerinizi günlük gaziantep ve kayserinin tüm ilçelerinden adresten alım yapıyoruz.

Sorun varsa çözüm Zaman taşımacılık

Gaziantep kayseri nakliyat ambarı ile yükmü göndermek istiyorsunuz ? Sürekli sorunmu yaşıyorsunuz nakliye konusunda çözüm çok basit Zaman taşımacılık tüm nakliye işlerinizi organize eder.

Sigortalı taşımacılık

Ürünleriniz sigortalanarak sevk edilir. 200.000.00 TL ye kadar tüm gönderileriniz sigortalanmaktadır daha yüksek meblalı gönderileriniz için lütfen sigorta işlemini siz yapınız.

Kapıdan kapıya

ürünleriniz kapınızdan alınıp müşterinizin kapısına teslim edilir. Firmamız kapıdan kapıya teslim hizmeti vermektedir isteğe bağlı kata ürün çıkarma ve rafa ürün dizme hizmeti veriyoruz.

Şehiriçi ürün dağıtım ve toplama araç filomuz

Her ürüne özel araçlarımız mevcuttur. Uzun şase , kısa şase , açık kasa , kapalı kasa araçlarımız mevcuttur. istanbul ve gaziantep te 10 adet kamyon , 10 adet kamyonet ve 10 adet ducato ile ürün toplama ve dağıtım hizmeti veriyoruz.

Ürünleriniz uzman ellerde

ürünleriniz kapınızdan alındığı andan teslim edilecek ana kadar eğitimli personeller tarafından taşınmaktadır yüküm yolda zarar görecekmi gibi endişelere kapılmanıza gerek yoktur.

Ne tür malzemeler taşıyoruz

Koli , çuval , bidon , palet , boru , profil , lastik , ibc tank , hammadde taşınması yasak olmayan hertürlü ürünleriniz güvenle uygun araçlarla sevk edilmektedir.

Gaziantep kayseri dışında tüm Türkiyeye ürünlerinizi güvenle sigortalı olarak sevk ediyoruz.

Adresten ürün alımı ve fiyat teklifi için 0551 1178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Zaman Taşımacılık = Gaziantep Kayseri Nakliyat Ambarı

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma