Gaziantep ambarı anadolu yakası

Gaziantep haritası Zaman taşımacılık gaziantep ambarı anadolu yakası ambar hizmeti vermekteyiz. Anadolu yakasındaki tüm firmalardan malzeme alımı yapıyoruz.
Gaziantep ambarı anadolu yakası esnafının , firmalarının ilk tercihi olmaktan gurur duyuyoruz. anadolu yakasındaki firmaların zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep 30-45 dakika gibi kısa süre içerisinde adrese araç yönlendirip ürünleri teslim almamızdan ötürüdür.
Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Gaziantep ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.
Biliyoruz çoğ ambarların şoförleri lakayıt müşterilere karşı kaba hareketlerde bulunuyorlar bu çoğu anadolu yakası firmasının kanayan yarasıdır bu kanayan yaraya çözüm olabilmek için sürekli olarak şoförlerimizi eğitimlere tabi tutuyoruz şoförlerimizin yanlarında bulunan kuryelerimizde şoförlerimiz gibi eğitimlere tabi tutulmaktadırlar tüm şoförlerimizin ehliyetleri sürdükleri araca uygundur tüm şoförlerimizin src ve psikoteknik belgeleri vardır ekik evraklı şoför asla çalıştırmıyoruz tüm şoförlerimizi oryantasyon kurslarına almaktayız.
Anadolu yakasında adresinizden ürünlerinizi teslim alıp gaziantepin tüm ilçelerine adresinize ürünlerinizi teslim ediyoruz. biz sapa sağlam taşıyoruz ama yinede her ihtimali göze alarak tüm ürünleri müşterilerin adresinden teslim aldığımız andan itibaren sigortalıyoruz yolda araç yandı araç devrildi vb. durumlarda eşyanızın maddi değerini sigorta firması karşılamaktadır.
Gaziantep ambarı anadolu yakası zaman taşımacılık olarak sürekli gelişen teknolojiyi takip etmekteyiz. Sürekli olarak yeni teknolojiyi sistemlerimize entegre etmekteyiz ürünleriniz kapınızdan alındığı andan itibaren online olarak akıbetini görebilmektesiniz. Ürünlerinizi kuryelerimiz barkod basmaktadır bu durumda kayıp karışıklık vb durumlarında önüne geçiyoruz.
gaziantep ambarı anadolu yakası olarak adresinizden ürünlerinizi aldığımız andan itibaren en geç kırksekiz saat içerisinde malzemelerinizi teslim ediyoruz.
Nizip , Araban , Oğuzeli , Nurdağı , islahiye , karkamış , yavuzeli , şehitkamil , şahinbey tüm ilçelere teslimatımız vardır.
Gaziantep ambar telefon numaralarımız : 0551 178 16 06
Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın
GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
Gaziantep ambarı Tuzla ilçesinde tüm noktalardan alım yapıp Gaziantepin tüm ilçelerine teslimat hizmetimiz mevcuttur Tuzla da adresinizden alınan ürünler 2 gün içerisinde Gaziantep de adrese teslim edilmektedir.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık tuzlada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak tuzla depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Gaziantep Ambarı anadolu yakası

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma