Evciler ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Afyon Evciler ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Afyon Evcilere ve Afyon Evciler den Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbuldan Afyon Evcilere ve Afyon Evciler den istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Afyon Evciler den her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki afyona ürün sevkiyatı yapabilir ama afyon evciler ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün evcilere gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük evcilere araç çıkışı yapmaktadır.

Afyon evciler ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

afyon evciler teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün afyon evcilerde adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Evciler evden eve

afyon evciler evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amevcilerjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur afyon asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

Evciler büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. afyona gidecek ofis ve bürolarınız için yada afyondan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amevcilerjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

afyon fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz afyondan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister afyona gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı afyona sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor afyona yada afyondan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Evciler parça yük taşımacılığı

afyon parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır afyon parça yük taşıma hizmeti vermektedir afyona gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul afyon evciler ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde afyon evciler ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Evciler nakliyat

Zaman taşımacılık Evciler nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Evciler nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Evciler şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Evciler nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Evciler ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Evciler ilçesine sevk etmekteyiz Evciler parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın