Eskil ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Aksaray Eskil ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Aksaray Eskile ve Aksaray Eskil den Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbul dan Aksaray Eskile ve Aksaray Eskil den istanbula her gün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Aksaray Eskil den her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki aksaraya ürün sevkiyatı yapabilir ama aksaray eskil ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün eskile gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük eskile araç çıkışı yapmaktadır.

Aksaray eskil ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

aksaray eskil teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün aksaray eskilde adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Eskil evden eve

aksaray eskil evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız ameskiljlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur aksaray asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

aksaray eskil büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. aksaraya gidecek ofis ve bürolarınız için yada aksaraydan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız ameskiljlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

aksaray fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz aksaraydan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister aksaraya gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı aksaraya sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor aksaraya yada aksaraydan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Eskil parça yük taşımacılığı

aksaray parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır aksaray parça yük taşıma hizmeti vermektedir aksaraya gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul aksaray eskil ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde aksaray eskil ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Eskil nakliyat

Zaman taşımacılık Eskil nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Eskil nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Eskil şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Eskil nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Eskil ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Eskil ilçesine sevk etmekteyiz Eskil parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın