Esenyurt kamyon nakliye

example graphic

Zaman taşımacılık uzun yıllardır Esenyurt kamyon nakliye hizmeti vermektedir. İstanbul şehiriçi ve şehirler arası kamyon nakliye hizmeti için Esenyurt firmalarının ilk tercihi zaman taşımacılık olmaktadır.

Esenyurt kamyon nakliye firması denince ilk akla gelen firma zaman taşımacılık olmaktadır.

Esenyurttan İstanbulun tüm ilçelerine kamyon nakliye hizmeti veriyoruz geniş kamyon ağımız sayesinde maksimum 1 saat içerisinde adresinize kamyon yönlendiriyoruz tamamı firmamıza ait araçlarla hizmet sunmaktayız.

Açık kamyon ve kapalı kamyonlarımız mevcuttur yükünüze uygun ölçülerde kamyon tedarik etmekteyiz.

Müşterilerimiz genellikle şehiriçi ve yakın illere kamyon tercihlerinde zaman taşımacılığı tercih etmektedir. Esenyurt Kocaeli , Esenyurt Çorlu , Esenyurt tekirdağ , Esenyurt Edirne , Esenyurt Gebze , Esenyurt Bursa , Esenyurt Bolu ve Esenyurt Ankara kamyon nakliyesinde ilk tercihleri firmaların Zaman taşımacılık olmaktadır.

Firmamız 400 TL başlangıç fiyatıyla kamyon hizmeti vermektedir gidilecek mesafeye göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Müşterilerimizin firmamızı tercih etmelerindeki başlıca neden ürünleri sigortalı olarak sevk edilmektedir çoğu nakliye firması sigorta işlemi yapmadığı için bizi tercih etmektedirler. Bir diğer tercih edilme nedenimizde sürekli hazırda bekleyen boş kamyonlarımızın oluşundan ötürüdür.

Firmalara kamyon hizmeti verirken diğer firmalar gibi hemen ödeme talep etmeyişimizdir sürekli çalıştığımız firmalarla cari hesap açmaktayız 15 günde 1 ayda 1 gibi ödeme seçeneklerimiz mevcuttur.

Esenyurt kamyon nakliye ihtiyaçlarınız için bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyiniz.