Ergene ambarı

Ergene ambar Zaman taşımacılık uzun yıllardır Tekirdağ Ergene ambarı hizmeti vermektedir. Kalite asla tesadüf değildir Türkiyenin heryerinden tekirdağ ergeneye ve ergeneden Türkiyenin heryerine ürün sevkiyatımız vardır.
Ergene ambarı olarak Ergene den ürünlerinizi alıp Türkiyenin 81 vilayetine ürünlerinizi taşıyoruz geniş acente ve şube ağımız sayesinde maksimum 2 gün içinde ürünleriniz adrese teslim edilmektedir.
Ergene kamyonet nakliye hizmetimiz başlamıştır şehir içi ve şehirler arası kamyonet nakliye hizmeti veriyoruz.
İstanbul dan Tekirdağ Ergene ye ve Ergene den İstanbula her gün karşılıklı araç seferleriyle hizmet vermekteyiz.
İstanbul da adresinizden alıp Ergene de adresinize teslim ediyoruz yine aynı şekilde ergeneden ürünlerinizi adresinizden alıp istanbulda adresinize teslim ediyoruz.
İstanbul da 10 adet kamyonet ve 5 adet kamyon ile ergene ambarı yüklerinizi topluyoruz ergenede 5 adet kamyonet ve 1 adet kamyon ile istanbula yüklerinizi topluyoruz açık ve kapalı kasa kamyon ve kamyonetlerimiz vardır hertürlü yüklerinize uygun araçlarla hizmet veriyoruz.
İstanbul dan Ergene ye yenilikçi teknolojik çözümler sunmaktayız eşyalarınızı firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren tüm kargo hareketlerini online olarak görebilmektesiniz.
Tekirdağ Ergene ambarı yükünüzü verirken hangi firmaya verirseniz verin lütfen önce belgelerini kontrol etmeyi unutmayın firmanın yetki belgeleri tammı taşıma araçlarının belgeleri tammı gibi konular çok önemli konulardır.

Ergene parsiyel taşımacılık

Ergene parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Ergene parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Ergene komple taşımacılık

Ergene komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Ergene komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Ergene ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Nöbetçi taşımacılık

Zaman taşımacılık bir ilki daha sizlere sunmaktadır mesai saatleri dışında yada haftasonu pazar günü adresten alınması gereken yüklerinizmi var fuar alanından havaalanından depodan yada stadyumdan alınması gereken her türlü yükleriniz için Nöbetçi taşımacılık hizmetimiz başlamıştır kamyonet , kamyon yada tır yükünüze uygun nöbetçi araçlarımız sürekli hazırda beklemektedir detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Ergene parça eşya taşımacılığı

Zaman taşımacılık firmamız Ergene parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir parça eşyalarınızı Türkiyenin her yerinden güvenle Ergene ye taşıyoruz bir koli yada yüz koli adet ayrımı yapmaksızın tüm parça eşyalarınızı adresinizden alıp müşterinizin adresine taşıyoruz en uygun fiyat garantisiyle parça eşyalarınızı taşıtmak için bizi arayınız.
Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 arayabilirsiniz.
iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamıza göz atınız.
Tekirdağın diğer ilçelerine ürün gönderimi için tekirdağ ambarı sayfamızı inceleyiniz.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık Adanada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak Adana depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Ergene ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma