Elazığ ambarı ikitelli

example graphic

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri elazığ ambarı ikitelli bölgesinde ambar hizmeti vermektedir. İkitelli bölgesinin en uygun fiyatlı ambarı olmamızın sebebi geniş acenta ve şube ağımız olmasından ötürüdür.

Zaman taşımacılık olarak firmamız ikitelli bölgesindeki tüm sanayi sitelerinden adresten ürün alımı yapıp elazığın tüm ilçelerine adrese teslimat yapmaktadır ikitellinin yanı sıra istanbulun tüm ilçelerinden adresten ürün toplama ve dağıtım hizmetimiz mevcuttur.

Herhangi bir fark talep etmeksizin sevk ettiğimiz tüm malzemeleri sigortalayarak sevk etmekteyiz ürünleriniz sigortalı kafanız rahat bir şekilde malzemenizin teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

ikitelli bölgesinde 1 kolide olsa 100 kolide ürününüz olsa adresinizden alım yapıyoruz diğer firmalar gibi adresten alım için herhangi bir fark ücreti talep etmiyoruz.

Elazığ ambarı ikitelli bölgesinde ürününüz var adresten aldırmak ve fiyat teklifi almakmı istiyorsunuz 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayarak fiyat teklifi alabilirsiniz.

elazığ ambar yüklerinizi ikitellide 10 kamyon , 10 ducato ve 10 kamyonet ile adresinizden topluyoruz açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur. Adresten alım bildirdiğiniz andan itibaren istanbulun avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden 45 dakika gibi kısa sürede adresinize araç yönlendirmesi yapmaktayız. Araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimizin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik gibi tüm belgeleri mevcuttur. Tüm araçlarımızda kurye vardır ürünleriniz şehiriçi araçlarına düzgün istiflenebilmesi tıra aktarmada zarar görmemesi için kuryelerimiz sürekli yükünüzün yanındadır.

Elazığa gidecek ürünleriniz için kargo firmalarına yüksek maliyetlerle ürünlerinizi teslim etmeyin zaman taşımacılıktan fiyat teklifi alın uygun fiyata elazığa yüklerinizi taşıyalım.

Dijital ambar

Firmamıza teslim ettiğiniz tüm malzemeler online kargo takibi bölümünden online olarak izleyebilirsiniz ürünleriniz teslim edildikten sonra teslim evrağını online olarak görebilirsiniz.

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

ikitelli bölgesinde kamyonet ihtiyacınızmı var istanbul şehiriçi kamyonet nakliye hizmetimi lazımdı ? zaman taşımacılık tüm nakliye ihtiyaçlarınıza çözüm sunmaktadır kamyonet nakliye sayfamızı ziyaret ediniz.