ÇORLU ANKARA AMBARI

example graphic Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından Çorlu dan Ankara ya ambar hizmeti vermektedir. Geniş müşteri portföyümüz sayesinde en uygun fiyatı firmamızdan teklif alacağınızdan kuşkunuz olmasın.

Eşyalarınızı Çorlu dan Ankara ya ve Ankara dan Çorlu ya hergün kendi öz mal TIR ve KAMYON larımızla sevk etmekteyiz.

Çorlu dan Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bize ulaşınız

Eyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır ekstra ücrete tabidir müşteri temsilcilerimize fiyat sorunuz.

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır

Çorlu Ankara teslim süremiz 24 saattir. / biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

Zaman taşımacılık olarak iddaa ediyoruz en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Çorlu dan Ankara ya taşınacak büro ofis mobilyalarınız varsa onlarıda ambalajlayıp kolileyerek sigortalı olarak güvenle taşıyoruz.

Ankara Çorlu nakliyat

Ankara Çorlu nakliyat firmamız her gün karşılıklı seferler ile Ankara dan Çorlu ya ve Çorlu dan Ankara ya ürünlerinizi taşıyoruz. Saat 15:00 dan önce verdiğiniz siparişleri aynı gün şehir içi kamyonetlerimiz ile Çorlu da adresinizden alıp tır ve kamyonlarımıza yükleyip yola çıkarıyoruz 2 gün sonra adrese teslim ediyoruz firmamız ekspres seferler ile emtialarınızı en hızlı bir şekilde adrese teslim ediyoruz.
Firmamız Çorlu kamyonet nakliye hizmeti vermektedir kamyonet yükünüzmü var o halde buraya tıklayınız.

Çorlu Ankara ambar kargo

Çorlu Ankara ambar kargo hizmetlerinde yenilikçi çözümler ile Çorlu dan Ankara ya aktarmasız direkt olarak Çorlu depomuzdan Kamyon ve Tır ile yükleriniz taşınmaktadır. Diğer firmalarda ürünleriniz önce İstanbula sevk edilmektedir ardından Ankara ya sevk edilmektedir aktarma esnasında ürünleriniz zarar görebilmektedir Zaman taşımacılık firmamız ekspres seferler ile aktarmasız direkt adrese teslim yüklerinizi taşımaktadır.
 

Ankara çorlu ambar| çorlu ambarı anadolu yakası