Çiftlikköy ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri yalova Çiftlikköy ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden yalova çiftlikköye ve yalova çiftlikköyden Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbul dan Yalova çiftlikköye ve Yalova çiftlikköy den istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Yalova çiftlikköy den her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki Yalovaya ürün sevkiyatı yapabilir ama yalova çiftlikköy ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün çiftlikköye gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük çiftlikköye araç çıkışı yapmaktadır.

yalova çiftlikköy ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

yalova Çiftlikköy teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün yalova çiftlikköyde adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Çiftlikköy evden eve

Çiftlikköy evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amçiftlikköyjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur yalova asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

Çiftlikköy büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Yalovaya gidecek ofis ve bürolarınız için yada Yalovadan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amçiftlikköyjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

Çiftlikköy fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz Yalovadan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Çiftlikköy Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister Yalovaya gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı Yalovaya sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Çiftlikköy Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor Yalovaya yada Yalovadan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Çiftlikköy parça yük taşımacılığı

Çiftlikköy parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır yalova parça yük taşıma hizmeti vermektedir Yalovaya gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

istanbul yalova çiftlikköy ambarı hizmeti veren firmalar arasında en uygun fiyatlı ve en hızlı teslimat yapan firmaların başında gelmekteyiz. Firmamıza teslim ettiğiniz malzemeler 2 gün içerisinde yalova çiftlikköy ilçesinde adrese teslim edilmektedir. Yıllardır güvenin adresi olmaktan dolayı gurur duymaktayız.

Çiftlikköy nakliyat

Zaman taşımacılık Çiftlikköy nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz İspir nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Çiftlikköy şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Çiftlikköy nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Çiftlikköy ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Çiftlikköy ilçesine sevk etmekteyiz Çiftlikköy parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın