Büyük eşya kargo

example graphic

Büyük eşya kargo sıkıntılı iştir kargo firmaları büyük eşya kargo hizmeti vermez ama zaman taşımacılık size büyük eşya kargo hizmeti verir hemde Türkiye geneli verir zaman taşımacılığın Türkiyenin 81 ilindeki acenta ve şube ağı sayesinde edirneden karsa izmirden ankaraya nerede yükünüz olursa olsun büyük eşyalarınızı taşır hemde Türkiyenin en ucuz fiyatlarını sunar.

Yanlış duymadınız Türkiyenin en uygun büyük eşya kargo hizmetini sunar zaman taşımacılık sizlere bu sözümüzün arkasındayız önce başka firmalardan fiyat teklifi alınız en son bizden fiyat teklifi alın göreceksinizki en ucuz büyük eşya kargo hizmetini evet zaman taşımacılık veriyor diyeceksiniz.

Büyük eşya kargo hizmetini büyük kargo firmaları taşımazlar hacmi ve ağırlığı 100 kg ve 100 desi üzerinde ise kargo firmaları malzemelerinizi taşımayacağını size iletirler bu gibi durumda devreye zaman taşımacılık giriyor zaman taşımacılık her boyutta yükünüzü güvenle taşır.

Büyük eşya kargo sistemimizde 2 çeşitli taşıma vardır 1 incisi kolileri makinaları vs araca kadar sizin getirdiğiniz ve teslimatta araç önünden sizin alıp kata çıkardığınız birde kattan alıp kata teslimli taşıma şekli vardır bu seçenekler fiyatları değiştirebilmektedir oyüzden lütfen fiyat teklifi alırken bunu belirtmeyi unutmayınız.

Hemen şimdi fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık

Büyük eşya kargo yüklerinizi sigortalı olarak sevk ediyoruz tüm taşıdığımız malları sigortalayarak sevk ediyoruz yükünüz güvende gözünüz arkada kalmasın diye ikiyüzbin türklirasına kadar tüm yüklerinizi sigortalıyoruz

Neleri taşıyoruz ?

Buzdolabı , çamaşır makinası , kurutma makinası , fırın , bulaşık makinası , sanayi makinaları , dolap , çeyiz , motosiklet , otomobil , çekyat , koltuk takımı ve benzeri aklınıza gelebilecek taşınmasında kanunen sakınca olmayan her türlü yükünüzü taşıyoruz.

Büyük eşya kargo hizmetimizde yükünüze uygun ölçülerde araç temin edilir açık kasa , kapalı kasa , uzun şase , kısa şase , kamyon , kamyonet , ducato yada tır hangi araç lazımsa size o aracı temin ediyoruz.

Türkiyenin en hızlı büyük eşya kargo firmasıyız bugün teslim ettiğiniz malzemeler yakın mesafelerde aynı gün orta mesafelerde ertesi gün uzak mesafelerde 2 gün içerisinde adrese teslim ediyoruz.

Online kargo takibi

Zaman taşımacılık firmasına teslim etmiş olduğunuz tüm malzemelerinizi telefonunuza yollanacak kullanıcı adı ve şifre ile online olarak tüm hareketlerini izleyebilirsiniz malzemeleriniz teslim edildiği zaman teslim evrağını online olarak görebilirsiniz.

istanbuldan izmire , ankaraya , bursaya , adanaya , erzuruma , gaziantepe ve tüm Türkiyeye günlük araç çıkışları yapılmaktadır.

 

Taşınacak buzdolabı çamaşırmakinası fırınınızmı var bizi arayın hemen adresinize kamyonet yönlendirelim büyük eşyalarınızı taşıyalım.

Taşınacak nakliyesi yapılacak makinanızmı var makina nakliye bizim işimiz hemen şimdi arayın adresinize ölçülerine uygun kamyon yada kamyonet yollayalım makinanızı taşıyalım.