Bayramiç ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Çanakkale Bayramiç ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Çanakkale Bayramiçe ve Çanakkale Bayramiç den Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

İstanbul dan Çanakkale Bayramiçe ve Çanakkale Bayramiç den İstanbula her gün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Çanakkale Bayramiç den her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki Çanakkale ye ürün sevkiyatı yapabilir ama Çanakkale Bayramiç ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün bayramiçe gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük bayramiçe araç çıkışı yapmaktadır.

Çanakkale Bayramiç ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Bayramiç parsiyel taşımacılık

Bayramiç parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Bayramiç parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Bayramiç komple taşımacılık

Bayramiç komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Bayramiç komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

çanakkale bayramiç teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün çanakkale bayramiçde adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Bayramiç evden eve

Bayramiç evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız ambayramiçjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur çanakkale asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

Bayramiç büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. çanakkaleye gidecek ofis ve bürolarınız için yada çanakkaleden Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız ambayramiçjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

Bayramiç fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz çanakkaleden herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Bayramiç Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister çanakkaleye gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı çanakkaleye sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Bayramiç Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor çanakkaleye yada çanakkaleden başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Bayramiç parça yük taşımacılığı

Bayramiç parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır çanakkale parça yük taşıma hizmeti vermektedir çanakkaleye gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Bayramiç nakliyat

Zaman taşımacılık Bayramiç nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Bayramiç nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Bayramiç şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Bayramiç nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Bayramiç ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Bayramiç ilçesine sevk etmekteyiz Bayramiç parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın