Batman ambar

Batman haritası

Zaman taşımacılık Türkiyenin en ucuz batman ambar hizmeti vermektedir. Hergün batmana araç çıkışımız mevcuttur. Fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 arayabilirsiniz.

Türkiyenin 81 vilayetinden batmana ürünlerinizi güvenle taşıyoruz. İstanbuldan batmana ve batmandan istanbula hergün araç çıkışımız mevcuttur. Fiyat teklifi almak için bizi arayınız.

Batmana gidecek yüklerinizi istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden adresten alıp batmanda adrese teslim hizmeti sunuyoruz. İstanbulda 10 adet kamyon ve 10 adet kamyonet ile hizmet vermekteyiz.

Batman ambar hizmetimizi 2000 yılından beri aralıksız pazar günleri hariç haftanın 6 günü araç çıkışlarıyla sağlıyoruz. Şehiriçi ürün toplama araçlarımızın tümünde kuryelerimiz mevcuttur diğer firmalarda kurye olmayabilir ama zaman taşımacılıkta mevcuttur kuryenin artısı ney diyecek olursanız ürünleriniz şehiriçi araçlarına ve şehirlerarası araçlara zarar görmeyecek şekilde yükleme konusunda işini yapan personellerdir.

batman ambar firmamız ürünlerinizi sigortalayarak sevk etmektedir tüm ürünler ikiyüzbin türklirasına kadar sigorta kapsamındadır.

Taşınması kanunen yasak olmayan her türlü yükünüz koli , çuval , palet , makina , sandık ve benzeri tüm yükleriniz taşınmaktadır her boyutta yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur açık kasa kapalı kasa uzun şase kısa şase araçlarımızla hizmet vermekteyiz.

Batman merkez , beşiri , gercüş , hasankeyf , kozluk ve sason ilçelerine teslimatımız vardır. Çoğu firma ilçelere haftada 1 gün teslimat hizmeti vermektedir zaman taşımacılık tüm ilçelere 2 günde 1 teslimat hizmeti vermektedir.

Batman ambar firmasına verdiğiniz yüklerinizin tüm hareketlerini web sitemizden online kargo takip bölümünden anlık olarak izleyebilirsiniz. Müşteriniz malzemeyi teslim aldıktan sonrada imzaladığı teslim evrağına ulaşabilirsiniz.

Batman teslim süremiz 2 gündür adresinizden teslim alınan ürünler 2 gün içerisinde batmanda adresinize teslim edilmektedir.

Batman ambar firmamız yenilikçi teknolojiyi sürekli takip eden bir firmadır her türlü teknolojik yeniliği ambar sektörüyle pekiştirmektedir. Bu bağlamda adresinizden alınan tüm malzemeler kuryelerimiz tarafından barkodlanmaktadır bu sayede ürünlerinizin sorunsuz bir şekilde varacağı adrese teslimatı sağlanmaktadır.

iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayınız.

0551 178 16 06 numaralı telefondan zaman taşımacılık müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.