Balıkesir ambarı ikitelli

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından günümüze balıkesir ambarı ikitelli bölgesinde ambar hizmeti vermekteyiz.

Türkiyenin en eski balıkesir ambar firmalarının başında gelmekteyiz hergün balıkesire ambar araçlarımız çıkış yapmaktadır günlük 3 tır ve 2 kamyon ile ikitelliden balıkesire sevkiyat yapıyoruz.

İkitellideki tüm sanayi sitelerinden adresinizden ürün alımı yapıyor balıkesirin tüm ilçelerine adrese teslimat yapıyoruz ürünlerinizi sigortalı olarak taşımaktayız.

ikitelli balıkesir ambarı fiyat teklifi almak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Balıkesire gidecek ürünleriniz için kargo firmalarına yüksek maliyetlerle ürünlerinizi teslim etmeyin zaman taşımacılıktan fiyat teklifi alın uygun fiyata balıkesire yüklerinizi taşıyalım.

Sistemi eskiye çeviriyoruz eskiler ne derlerdi müşteri herzaman haklıdır evet aynen öyle müşteri herzaman haklıdır. Zaman taşımacılıkta teknoloji ile eskinin ahengini bulacaksınız.

ambarcıdan araç isterseniz araç arıza yapar araç geç gelir ürünleriniz deponuzun heryerini doldurur zaman taşımacılıkta bu sorunla karşılaşmayacaksınız 15 adet kamyonetimiz 5 adet kamyonumuzla ikitelli esnafının hizmetindeyiz. Müşteri temsilcilerimiz telefonun ucunda sizlere hizmet vermeyi bekliyor.

ikitelli esnafının halinden en iyi zaman taşımacılık anlar hassas kırılacak türden malzeme ambara verdiğinizde ürününüz zarar gördüğünde bi bakmışsınız ambarcılar zararınızı telafi noktasında sorun çıkartıyor evet yanlış duymadınız zaman taşımacılık ürünlerinizi sigortalı göndermektedir 200.000 TL ye kadar ürünlerinizi sigortalayarak götürüyoruz balıkesire

Balıkesir ambar yüklerinizi ikitellide 10 kamyon , 10 ducato ve 10 kamyonet ile adresinizden topluyoruz açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur. Adresten alım bildirdiğiniz andan itibaren istanbulun avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden 45 dakika gibi kısa sürede adresinize araç yönlendirmesi yapmaktayız. Araçlarımızı kullanan tüm şoförlerimizin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik gibi tüm belgeleri mevcuttur. Tüm araçlarımızda kurye vardır ürünleriniz şehiriçi araçlarına düzgün istiflenebilmesi tıra aktarmada zarar görmemesi için kuryelerimiz sürekli yükünüzün yanındadır.

ikitellideki tüm sanayi sitelerinden ürün alımı yapıyoruz kargolarınızı adresinizden alıyoruz balıkesirde adresinize teslim ediyoruz.

Herhangi bir fark talep etmeksizin sevk ettiğimiz tüm malzemeleri sigortalayarak sevk etmekteyiz ürünleriniz sigortalı kafanız rahat bir şekilde malzemenizin teslim edilmesini bekleyebilirsiniz.

ikitelli bölgesinde 1 kolide olsa 100 kolide ürününüz olsa adresinizden alım yapıyoruz diğer firmalar gibi adresten alım için herhangi bir fark ücreti talep etmiyoruz.