Ayrancı ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Karaman Ayrancı ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden Karaman Ayrancı ya ve Karaman Ayrancı dan Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

İstanbul dan Karaman Ayrancı ya ve Karaman Ayrancı dan istanbula her gün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Karaman Ayrancı dan her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki karamana ürün sevkiyatı yapabilir ama karaman ayrancı ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün ayrancıya gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük ayrancıya araç çıkışı yapmaktadır.

Karaman Ayrancı ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

karaman ayrancı teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün karaman ayrancıda adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Ayrancı evden eve

Karaman Ayrancı evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amayrancıjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur karaman asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

karaman ayrancı büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. karamana gidecek ofis ve bürolarınız için yada karamandan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amayrancıjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

karaman fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz karamandan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister karamana gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı karamana sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor karamana yada karamandan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

Ayrancı parça yük taşımacılığı

karaman parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır karaman parça yük taşıma hizmeti vermektedir karamana gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Ayrancı nakliyat

Zaman taşımacılık Ayrancı nakliyat hizmetleri vermektedir. En ucuz Ayrancı nakliyat firması tercihinizde Zaman taşımacılık yanı başınızda firmamız Ayrancı şehir içi ve şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir taşımakta olduğumuz tüm emtialar sigortalı olarak sevk edilmektedir. İstanbul Ayrancı nakliyat hizmeti ve Türkiyenin her yerinden Ayrancı ilçesine nakliyat hizmetleri vermekteyiz parsiyel ve komple nakliyat hizmetlerimiz mevcutdur kamyonet yada kamyon ile yüklerinizi istediğiniz noktadan alıp Ayrancı ilçesine sevk etmekteyiz Ayrancı parça eşya nakliye hizmetimizde mevcutdur.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın