Ataşehir kamyonet nakliyat

example graphic

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri Ataşehir kamyonet nakliyat hizmeti vermektedir. Ataşehir ilçemizin esnafına ve halkına haftanın 7 günü hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Zaman taşımacılık en uygun fiyat garantisiyle Ataşehir kamyonet nakliyat hizmeti vermektedir.

Haftanın 7 günü kamyonetlerimiz her daim Ataşehir esnafının hizmetindedir.

10 Adet açık kasa kamyonet 10 adet kapalı kasa kamyonet ile haftanın 7 günü sabah 08:00 ile akşam 21:00 arası hizmet veriyoruz günün her saati hizmetinizdeyiz.

Fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz diğer iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Firmamızda uzun şase kamyonet , kısa şase kamyonet , açık kasa kamyonet ve kapalı kasa kamyonetler mevcuttur her türlü yükünüze uygun araçlarımızla hizmet veriyoruz.

Ataşehir kamyonet nakliyat hizmeti için nöbetçi aracımız gece ve haftasonu sürekli hali hazırda bekleyen araçlarımız mevcuttur günün her saati araç talebinde bulunabilirsiniz.

Ataşehir kamyonet nakliyat araçlarımızın tümünde kuryelerimiz mevcuttur eşyalarınızı özenle araçlara dizmekteyiz ağır zarar görmeyecek malzemeler tabana hassas kırılacak malzemleriniz üst kısımlara koyulmaktadır.

Ataşehirden İstanbulun 39 ilçesine ürünlerinizi ve eşyalarınızı sigortalı olarak taşıyoruz devrilme dökülme yanma kaza gibi durumlara karşı ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Ataşehir 1 koli de olsa yükünüz 100 kolide olsa taşıyoruz parça sayısı ayırt etmeksizin en uygun fiyat garantisiyle çalışıyoruz.

Acil yükünüzmü var götürülmesi gereken 0551 178 16 06 numaralı müşteri hizmetlerini aradığınız takdirde 30 dakika içerisinde acil olarak adresinize araç yönlendirilmektedir.

 

Firmamızın Ataşehirde ürünlerinizi taşıdığı kamyonet ve kamyonlarından bazıları