Antalya ambarı ikitelli

example graphic

Zaman taşımacılık antalya ambarı ikitelli bölgesinde ikibin yılından beri hizmet vermektedir. ikitelli bölgesinin en uygun fiyatlı ambarı biziz.

Antalya ambarı ikitelli fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Antalya ambarı olarak ikitelli depomuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Antreponuz hakkında bilgi verirmisiniz ?

ikitellide 30.000.00 m2 kapalı alanlı antrepomuz ile siz değerli müşterilerimize antalya ambarı hizmeti vermekteyiz dileyen müşterilerimize depolama hizmetide vermekteyiz.

antalyada 30.000.00 m2 kapalı alanlı antrepomuz ile siz değerli müşterilerimize antalya ambarı hizmeti vermekteyiz dileyen müşterilerimize depolama hizmetide vermekteyiz.

Antrepomuzun genişliği sayesinde ileri tarihli teslimat hizmetide sunmaktayız.

Şehiriçi ürün toplama araç filonuz nedir ?

istanbul ikitellide antalyaya gidecek yükleriniz için 10 adet kamyon , 10 adet kamyonet ve 10 adet ducato ile hizmet vermekteyiz ikitelli ve istanbulun tüm ilçelerinden adresten ürünlerinizi alıp antalyanın tüm ilçelerine adrese teslimat hizmeti veriyoruz.

antalyada istanbula gidecek yükleriniz için ve istanbuldan antalyaya gelen yüklerinizi dağıtmak için 10 adet kamyon , 10 adet kamyonet ve 10 adet ducato ile hizmet vermekteyiz. Antalyanın tüm ilçelerine günlük sevkiyatlarımız mevcuttur.

Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur kuryelerimizin asli görevi ürünlerinizi araçlara düzgün istifleyerek yolda taşıma esnasında ürünlerinize zarar gelmesini engellemektir.

Antalya ambarı ikitelli sigortalı taşımacılık

Antalya ambarı olarak ikitellide adresinizden aldığımız tüm ürünler sigortalı olarak taşınmaktadır. ikiyüzbin türklirasına kadar tüm ürünleriniz sigortalanarak taşınmaktadır. Daha yüksek meblalı ürünleriniz için sigortalama hizmetimiz yoktur.

Antalya ambarı parsiyel taşımacılık

Antalya ambarı olarak ikitelli bölgesinde ürünleriniz ister 1 koli olsun ister 100 koli ister 1 çuval olsun ister 100 çuval tüm parsiyel yükleriniz antalyaya itina ile taşınmaktadır. Parça eşya taşımacılığı bizim işimizdir.

Antalya ambarı komple taşımacılık

Antalya ambarı olarak ikitelli bölgesinde antalyaya gidecek komple yüklerinizi , komple kamyon yüklerinizi ve komple tır yüklerinizi en uygun fiyat garantisiyle antalyaya taşıyoruz bizden fiyat almadan yükünüzü taşıttırmayınız.

0551 178 16 06 numaralı telefonu arayarak fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.