Ankara erzurum ambar

example graphic

Ankara erzurum ambar hizmeti için doğru adrestesiniz zaman taşımacılık günlük ankara erzurum ambar çıkışı yapmaktadır.

Zaman taşımacılık geniş acenta ve şube ağı sayesinde günlük erzurum ankara arası karşılıklı çıkış yapmaktadır en ucuz ankara erzurum arası nakliye hizmeti için bizi arayınız.

Ankara erzurum ambar fiyat teklifi almak ve araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kapıdan kapıya sevkiyat

Zaman taşımacılık ürünlerinizi ankarada kapınızdan alır erzurumda kapınıza teslim eder. İsteğe bağlı kata ürün çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Online kargo takibi

Zaman taşımacılığa teslim ettiğiniz ürünlerinizi online kargo takibi bölümünden tüm hareketlerini izleyebilirsiniz.

Sigortalı taşımacılık

Zaman taşımacılık 200.000.00 tl ye kadar ürünlerinizi sigortalayarak sevk eder.

Ankara erzurum büro ve ofis taşımacılığı

Ankaradan erzuruma gidecek büro ve ofis malzemelerinizi günlük sevkiyatlarla erzuruma sevk etmekteyiz büro ve ofis malzemelerinizi.

Erzurum ilçeleri

Erzurumda teslimat yaptığımız ilçeler ; Merkez , aşkale , aziziye , çat , hınıs , horasan , ispir , karaçoban , karayazı , köprüköy , narman , oltu ,olur , palandöken , pasinler , pazaryolu , şenkaya , tekman , tortum , uzundere ve yakutiye

Geniş aktarma ağı

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.