Ambar nedir ?

example graphic

Ambar, İhtiyaca bağlı olarak belirli bir süre için ürünlerin konulduğu kapalı ya da açık güvenlikli alandır. Tabiki sektörümüz gereği ambarın anlamı aşşağıdaki gibidir.
Taşımacılık sektörü içerisinde yer alan ambar araçların yüklemeleri ve boşaltmaları yaptıkların yerin genel adı olarak tanımlanır.
Herhangi bir yere göndermek istediğiniz ürünleriniz ambarda toplanır.
Daha sonra özel yükleme ile nakliye araçlarına yüklenir ve ulaşılması gereken noktalara iletilir.
Profesyonel olarak verilen bu hizmet ekonomik olmasının yanında size zamandan da tasarruf sağlar.
Bundan dolayı güvenilir bir şekilde bu hizmet seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.
Ambar içerisinde toplanan ürünler burada özel raflar içerisinde saklanır.
Ürünlerinize herhangi bir zarar gelmeyecek şekilde muhafaza edilir.
Ayrıca güvenli bir şekilde de nakliye işlemi gerçekleştirilir.
Sektör içerisinde bu hizmeti veren birçok firma bulunmaktadır.
Mutlaka kurumsal ambar hizmeti veren firmalar tercih edilmelidir.
Bu sayede sağlıklı bir sonuç elde edilecektir.

Ambar nedir sorusuna cevap aldıysanız ambar hizmetlerimiz hakkında detaylı bilgi almak isterseniz ana sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınz. Ambar hizmetlerimizle ilgili fiyat teklifi almak isterseniz 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz firmamız Türkiyenin 81 vilayetine ambar hizmeti vermektedir.

Ambarla gönderim nedir

Ambarla gönderim nedir sorusunun cevabını arıyor çoğu firma yada şahıs ambarla gönderim kargo gibi bir nakliye türüdür kargodan ucuza gelmektedir oyüzden malzemenizi alacak kişiler sizlere ambarla gönder konusunu gündeme getirebilmektedir sizde ambarla gönderim nedir sorusunu sormuş olabilirsiniz bu sorunun cevabı tam olarak budur ucuz nakliye demektir ambarla gönderim örnek vermek gerekirse kargo ile yollayacağınız bir koliye kargo 40 tl isterse ambar 10 tl ister arada bukadar uçurum vardır ambar ile kargo arasında.

Ambarla gönderim yapacaksanız zaman taşımacılık size yeter 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilir ambarla yükünüzü gönderebilirsiniz.