Ambar kargo nedir

example graphic

Ambar kargo nedir sorusunun cevabını bu sayfada sizlere anlatmaya çalışacağız. Ambar ile kargo arasında farklar mevcuttur ikisinin temel yapısı taşımacılıktır.

Ambar ve kargo ikiside temel yapı olarak taşımacılık sektörüyle alakalıdır ikisininde işlevleri aynıdır taşıma yapmaktır ama kargo ufak malzemelerin taşınması içindir ambar daha büyük malzemelerin taşınması içindir kargonun taşımadığı büyük eşyaları ambar ile taşıtabilirsiniz.

Kargo 1 koliye 50 tl alırken ambar 1 koliye 10 tl alabilmektedir bukadar bariz aralarında fiyat uçurumu vardır neden fiyat uçurumu vardır derseniz kargoların her ilde ilçelerde şubeleri vardır ama ambarlar öyle değildir her ilde 1 tane şubesi vardır daha az şubeleri olduğu için masrafları daha azdır örneğin gaziantepe giden bir firmanın istanbulda 1 tane şubesi vardır ama kargo firmasının istanbulda 70 - 80 tane şubesi vardır fiyat bakımından evet ambar çok çok ucuzdur ama gaziantepe kargo ertesi gün teslimat yapabilirken ambar ile gönderdiğiniz malzemeler en erken 2 gün sonra teslim olur bu süreç dahada uzayabilir

Ambar ile sadece irsaliyeli taşımacılık yapılabilmektedir şahsi gönderiler yapılamaz sevk irsaliyesi olmayan hiç bir malzeme ambar ile sevk edilemez.

ambar kargo nedir sorusunun cevabını anlatmaya çalıştık umarım anlatabilmişizdir.

Aceleniz yoksa ambar ile ürünlerinizi sevk ediniz aceleniz varsa kargo ile yalnız 100 desiden daha büyük gönderileri kargo firmaları almazlar.

Ambar kargo ile sevk edilecek yüklerinizmi var Zaman taşımacılık tüm Türkiyeye ambar kargo hizmeti vermektedir 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayarak bizden ambar kargo fiyat teklifi alabilirsiniz.