Ambar Edirne

example graphic

Ambar edirne sürekli büyüyen ambar hacmiyle edirneden karsa kadar tüm Türkiyeye ambar hizmeti vermekteyiz. Ambar edirne denince akla gelen ilk firma zaman taşımacılıktır.

Ambar edirne istanbuldan edirneye ve edirneden Türkiyenin tüm şehirlerine ambar hizmeti vermekteyiz.

Ürünleriniz sigortalı olarak güvenle taşınmaktadır ikiyüzbin türklirasına kadar ürünlerinizi sigortalıyoruz. Ürünlerinizi kapınızdan alıp kapınıza teslim ediyoruz kapıdan kapıya teslimat hizmeti veriyoruz.

edirnede 10 adet kamyon ve 10 adet kamyonet ile nakliye hizmeti veriyoruz edirnenin tüm ilçelerinden adresten ürün alıp istediğiniz şehire nakliye hizmeti veriyoruz. Araçlarımızın şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur tüm şoförlerimizin

Edirnede ambar hizmeti veren firmalara yükünüzü vermeden önce firma hakkında tüm belgelerini talep etmenizi rica ederiz. Ambar hizmeti verebilmek için çeşitli belgeleri olması gerekmektedir firmaların belgesiz taşımacılık yapanlara yükünüzü vererek eşyalarınızı riske etmeyiniz.

Bazı ambarlara malzeme verdiğinizde yükünüz ilçe gönderisi olması durumunda günler hatta haftalar süren teslimat süreçleriyle karşılaşabilmektedir zaman taşımacılıkta Türkiyenin neresine olursa olsun en uzak noktaya dahi kısa sürede teslimat garantisi vermektedir.

Firmamız kapınızdan yükünüzü alırken araçla gelen kurye tarafından kolilerinize barkod basılmaktadır bu sayede kolilerinizin kaybolma karışma gibi durumlarla karşılaşma ihtimali ortadan kalkmaktadır.

Firmamıza teslim ettiğiniz ürünlerinizin tüm hareketlerini online kargo takibi bölümünden online olarak izleyebilirsiniz.

Edirne ambarı olarak edirnede 30.000 m2 antrepomuzla hizmetinizdeyiz. Depolama ihtiyaçlarınız içinde yanınızdayız depolanacak yüklerinizi firmamızın antreposunda depolayalım siz depolama kiralarından kurtulun forklift transpalet işçilik vb maliyetlerin hepsi ortadan kaybolsun biz sizin yerinize depolama maliyetini üstlenelim.

Ambar edirne olarak komple ve parsiyel parça yüklerinizi güvenle taşıyoruz.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

iletişim bilgilerimizi görmek için buraya tıklayınız.

Komple taşımacılık | Parsiyel taşımacılık | Edirne ambarı