Ağlasun ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Burdur Ağlasun ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden burdur ağlasuna ve burdur ağlasundan Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

İstanbul dan Burdur Ağlasuna ve Burdur Ağlasun dan İstanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

Burdur Ağlasun dan her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki burdura ürün sevkiyatı yapabilir ama burdur ağlasun ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün ağlasuna gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük ağlasuna araç çıkışı yapmaktadır.

Burdur Ağlasun ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Ağlasun parsiyel taşımacılık

Ağlasun parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Ağlasun parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Ağlasun komple taşımacılık

Ağlasun komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Ağlasun komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Ağlasun ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Ağlasun İzmir ambarı

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri Ağlasun İzmir ambarı hizmeti vermektedir. Ağlasun dan İzmir'e gidecek yüklerinizi adresinizden alıp İzmir de adresinize teslim ediyoruz yükleriniz 2 gün içerisinde İzmir de adrese teslim edilmektedir.

Ağlasun Ankara ambarı

Zaman taşımacılık olarak firmamız 2000 yılından beri Ağlasun Ankara ambarı hizmeti vermektedir. Ağlasun dan Ankara ya gidecek yüklerinizi adresinizden alıp Ankara da adresinize teslim ediyoruz yükleriniz 2 gün içerisinde Ankara da adrese teslim edilmektedir.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

Burdur ağlasun teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün burdur ağlasunda adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Ağlasun evden eve

Burdur ağlasun evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amağlasunjlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur burdur asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

burdur ağlasun büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. burdura gidecek ofis ve bürolarınız için yada burdurdan Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amağlasunjlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

burdur fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz burdurdan herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister burdura gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı burdura sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor burdura yada burdurdan başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

burdur parça yük taşımacılığı

burdur parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır burdur parça yük taşıma hizmeti vermektedir burdura gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın