Adana nakliyat ambarı

Adana Haritası Firmamız Adana nakliyat ambarı ikibin yılında kurulmuştur. Amacımız İstanbul dan Adana ya ve Türkiyenin seksen bir vilayetinden Adana ya ürünlerinizi ekspres kargo hızında taşımaktır.

Ürünlerinizi İstanbul dan Adana ya ve Adana dan İstanbula her gün karşılıklı seferlerle taşımaktayız Adana nın ve İstanbulun tüm ilçelerinden adresinizden ürünlerinizi alıp adana ve istanbul da adresinize teslim ediyoruz.

Adana nakliyat ambarı adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Firmamız en uygun fiyat garantisiyle çalışmaktadır isterseniz önce diğer firmalardan fiyat teklifi alıp en son bizden teklif alın ne demek istediğimizi anlayacaksınız geniş müşteri portföyümüzün oluşundan ötürü uygun fiyatlı hizmet verebilmekteyiz.

Diğer firmalar gibi 3 - 4 günde bir araç yapmıyoruz günlük araç çıkışımız vardır çoğu zaman ertesi gün en kötü koşulda 2 gün sonra ürünleriniz müşterilerinizin adresine teslim edilmektedir.

Firmamız teknoloji odaklı siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyor internet üzerinden online kargo takibi yapabilmektesiniz müşteri temsilcilerimizden online kargo takip kullanıcı adı ve şifre talep etmeniz yeterlidir.

Adana ilimizin Aladağ , Ceyhan , Çukurova , Feke , imamoğlu , karaisalı , karataş , kozan , pozantı , saimbeyli , sarıçam , seyhan , tufanbeyli , yumurtalık ve yüreğir ilçelerine ürün teslimatımız vardır.

Adana Şehirler arası nakliyat

Zaman taşımacılık Adana şehirler arası nakliyat hizmeti vermektedir. Adana dan Türkiyenin tüm şehirlerine nakliyat hizmeti veriyoruz bir koli yada yüz koli ürün adeti fark etmeksizin tüm parça eşyalarınızı Adana ya taşıyoruz ve Adana dan sevk ediyoruz.

Depolama

Zaman taşımacılık Adanada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak Adana depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma seklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / esyalarinizi kapinizdan alindigi andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma
Adana ambar adana osmaniye ambarı çukurova ambarı
istanbul adana ambarı