yenibosna nakliyat , yenibosna taşımacılık , yenibosna lojistik

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri yenibosnadan istanbulun tüm ilçelerine ve istanbulun tüm ilçelerinden yenibosnaya nakliyat hizmeti vermekteyiz.

yenibosna nakliyat , istanbul şehiriçi ve şehirlerarası nakliyat hizmetimiz vardır firmamızdan fiyat teklifi almak için bize ulaşınız.

Yenibosna nakliyat firmamız yenibosna bölgesinde en büyük firmadır 10 adet kamyonet , 10 adet ducato ve 10 adet kamyon ile yenibosna nakliyat hizmeti vermekteyiz. Yenibosnadan Türkiyenin heryerine yüklerinizi taşıyoruz size bir telefon kadar yakınız.

Yenibosna nakliyat fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

Kargolarınızı , ürünlerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Sigortalı taşımacılık

Kargolarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / ürünleriniz 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır

ürünlerinizi Türkiyenin heryerinden yenibosnaya ve yenibosnadan Türkiyenin heryerine hergün sevk ve teslimatını sağlıyoruz

yenibosnadan Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bize ulaşınız

biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

Zaman taşımacılık olarak iddaa ediyoruz en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın