ulukışla Ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri niğde ulukışla ambarı , taşımacılık ve nakliye hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

eşyalarınızı Türkiyenin tüm şehirlerinden niğde ulukışlaya ve niğde ulukışladan Türkiyenin tüm şehirlerine hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.

istanbuldan niğde ulukışlaya ve niğde ulukışladan istanbula hergün nakliye hizmetimiz mevcuttur.

niğde ulukışladan her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirlerarası nakliye hizmeti sunuyoruz

0551 178 16 06 numaralı telefondan fiyat teklifi alabilir ve adresinize araç talebinde bulunabilirsiniz.

Kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz. isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Her firma belki niğdeye ürün sevkiyatı yapabilir ama niğde ulukışla ambarı hizmeti veremez veren çoğu firmada haftada 1 gün ulukışlaya gider yüksek fiyatlar talep eder gibi sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olabilir firmamız günlük ulukışlaya araç çıkışı yapmaktadır.

niğde ulukışla ambar firmamız istanbulda adresinizden ürünlerinizi toplamak için avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçede 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermektedir. Hertürlü yükünüze uygun ölçülerde araçlarımız mevcuttur açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımızla hizmetinizdeyiz. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlarımıza düzgün sağlam sorunsuz istiflenmesi için elimizden gelen tüm imkanları kullanmaktayız. Araçlarımızın tüm şoförlerinin e ve d sınıfı ehliyetleri mevcuttur src ve psikoteknik belgeleri mevcuttur.

Online kargo takibi

Ambar sektörüne getirdiğimiz yeniliklerden biride ürünlerinizi Adresinizden aldığımız andan teslim edilen ana kadar tüm süreci online kargo takibinden takip edebilmektesiniz. online kargo takip bölümüne giriş için kullanıcı adı ve şifre talebini müşteri temsilcisine yapınız.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır.

Teslimat süresi

niğde ulukışla teslim süremiz 24 saattir. Bugün adresinizden aldığımız ürünleri ertesi gün niğde ulukışlada adresinize teslim ediyoruz. Biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

En ucuz ve en kaliteli

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

niğde evden eve

niğde ulukışla evden eve taşımacılık hizmeti vermekteyiz firmamız evden eve taşınacak eşyalarınız için bizi arayınız. / eşyalarınız amulukışlajlanarak taşınmaktadır. asansörlü araçlarımız mevcuttur niğde asansörlü taşımacılık hizmetide veriyoruz detaylı bilgi için evden eve sayfamızı ziyaret ediniz.

Büro ve ofis taşımacılığı

niğde ulukışla büro , ofis taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. niğdeye gidecek ofis ve bürolarınız için yada niğdeden Türkiyenin herhangi bir şehrine gidecek ofis ve bürolarınız için bizi arayınız. Eşyalarınız amulukışlajlanmaktadır , asansörlü araçlarımız mevcuttur.

Fuar taşımacılığı

niğde fuar taşımacılığı hizmeti veriyoruz niğdeden herhangi bir ile gidecek fuar malzemelerinizi itina ile taşıyoruz.

Makina taşımacılığı

Makina taşımacılığı beceri ve tecrübe ister niğdeye gidecek makinanızmı var bizi arayın özel donanımlı araçlarımızla makinalarınızı niğdeye sevk edelim.

Banka ve bankamatik taşımacılığı

Banka şubesi ve bankamatik (atm) taşınmasımı gerekiyor niğdeye yada niğdeden başka vilayete bu iş için uzmanlaşmış kadromuz ile atm lerinizi güvenle taşıyalım.

niğde parça yük taşımacılığı

niğde parça yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz zaman taşımacılık uzun yıllardır niğde parça yük taşıma hizmeti vermektedir niğdeye gidecek parça yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın