Zamanda teknoloji

example graphic

Zaman taşımacılık sürekli teknoloji yatırımlarıyla adından söz ettiren taşımacılık firmasıdır.

Zaman taşımacılık , taşımacılık sektörüne getirdiği teknolojik yatırımlarla her daim adından söz ettirmektedir. Biliyoruzki teknoloji ile taşımacılığın birleştiği yerde sürekli hızlı uygun fiyatlı hizmetler verilebilmektedir.

Türkiyenin en teknolojik ve kapsamlı çalışan lider kuruluşu olarak beklentilerin üzerinde taşımacılık hizmetleri sunmaktır amacımız.

Yenilikçi, yaratıcı ve kuruma güvenen ekibimizle, en ileri teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran programlı Taşımacılık hizmetleri sunmaktır

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır.

Firmamızın vizyonu çağdaş teknolojiden maksimum derecede yararlanmak suretiyle sunduğumuz hizmetlerde yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak toplumun değerlerine ve menfaatlerine, çevreye duyarlı kalarak, insan hak ve onuruna yakışır bir hizmet ve üretim ortamı sağlamak; maddi ve manevi tüm unsurları tüm çalışanları ile paylaşarak pozitif değerler üretmek; ülkemizin ekonomik ve sosyal kalkınmasına, taşımacılık sektöründe yüksek katma değer üreterek ve istihdam sağlayarak katkıda bulunmaktır.