Şehirlerarası nakliye ücretleri

Gaziantep Nakliyat Ambarı Şehirlerarası nakliye ücretleri araştırması yaptığınızı biliyoruz. Yalnız şehirlerarası nakliye ücretleri hesap makinası ile hesaplanabilir bir durum değildir. Hangi ilden hangi ile gidecek , kaç parça malzeme gidecek bu gibi soruların cevaplarını bilmemiz gerekmektedir. Tabiki bundan önce çalışacağınız firmanın istediğiniz yere gidip gitmediği konusuda önemlidir Zaman taşımacılık olarak firmamız Türkiyenin 81 iline gitmektedir. geniş acenta ve şube ağımız sayesinde nereden nereye isterseniz oraya gidiyoruz.
şehirlerarası nakliye için sizlere fiyat verebilmemiz için lütfen 0551 178 16 06 numaralı telefona whatsapp üzerinden kaç parça yükünüz olduğunu ürünlerin nereye gideceğinizi ürünlerin nereden alınacağı gibi bilgileri paylaşırsanız müşteri temsilcilerimiz sizlere hemen fiyat verebilirler eğer whatsapp kullanmıyorsanız direk telefon ile arayabilirsiniz.
siz değerli müşterilerimize şehirler arası nakliyat fiyat listesi sunabilmemiz için yükünüzün cinsi kilosu hacmi nereden alınacağı nereye gideceği gibi bilgileri bilmemiz gerekli telefon ile bizi arayıp bilgileri iletmeniz durumunda size şehirler arası nakliyat fiyat listesi verebiliriz.
GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.
eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz
Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır
Zaman taşımacılık olarak iddaa ediyoruz en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin
GSM : 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz diğer iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamıza göz atınız.
Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;

  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma