Zaman taşımacılık misyonumuz

example graphic

Kanunlara ve ticari etiklere uygun davranarak işi ilk seferde doğru ve hatasız yapmak; çağdaş, kaliteli ve sağlıklı bir hizmet anlayışı geliştirerek çalışanlarımızın, müşterilerimizin güvenini ve sadakatini kazanmak; böylece şirket profilini yükseltmek ve Türkiye'de örnek gösterilen bir şirket olmak.

Görevimiz; dinamik bir ekip çalışması ile hızlı, rekabetçi ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan hizmetler sunmaktır. Global ticaret hayatında entegre bilgi teknolojimizin getirdiği olanaklarla ulaştırma sektöründe lider olma hedefimizin gerçekleşmekte olduğunu görüyoruz.

Yenilikçi, yaratıcı ve kuruma güvenen ekibimizle, en ileri teknolojik altyapıyı uygulayarak, müşterilerimizin ekonomik karlılıklarını artıran, programlı taşımacılık hizmetleri sunmaktır.

Nakliyat süreçlerinin her aşamasında kaliteyi ve güveni  hedefleyen, müşteri ve çalışanların memnuniyetini esas alan, taşıma öncesi ve sonrası hizmetine inanan, kanunlara ve yönetmeliklere uygun, istenen standartlarda hizmet veren, sektöründe kalıcı, güvenilir bir firma olmayı kalite politikası olarak benimsemiş bir şirket haline gelmek.

Bu kalite politikası ışığında; yetkin kadromuz son teknoloji yardımcı aletlerimiz ve  deneyimlerimle, istenilen hizmeti  her aşamada, müşteri taleplerine uygulamak, teknolojiye ve insana yatırım yaparak verimliliği arttırmak, sürekli gelişme ilkesi ile takım ruhu içinde çalışmak,  müşterimizi referans gösterebilmekdir.

Bu yüzden  müşterilerimizin  ihtiyaçlarına  en üst düzeyde cevap vermek ve yaptığımız tüm faaliyetlerde malınızın güvenliğini  düşünmek ve bu doğrultuda yatırımlara devam etmek.