Malatya adıyaman ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık en ucuz malatya adıyaman ambarı hizmeti vermektedir. Fiyatlarımızın ucuz olmasının başlıca sebebi geniş müşteri portföyümüzün ve geniş araç filomuzun oluşundan kaynaklanmaktadır.

Zaman taşımacılık ne hizmeti vermektedir ?

istanbul malatya arası ambar hizmeti vermektedir.

istanbul adıyaman arası ambar hizmeti vermektedir.

malatya adıyaman arası ambar hizmeti vermektedir.

istanbul malatya ve istanbul adıyaman arası hergün 1 araç çıkışı yapılmaktadır. Malatya adıyaman arası hergün ekspres 5 araç çıkışı yapılmaktadır firmamız malatya adıyaman arasına gönül köprüsü kurmuştur malatya adıyaman arası yüklerinizi özveri ve güvenle taşıyoruz.

istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında 39 ilçeden malatya ve adıyamana gidecek yüklerinizi adresinizden alıp malatya ve adıyamanda adresinize teslim ediyoruz. 20 adet kamyonet , 10 adet ducato ve 20 adet kamyon ile istanbul şehiriçi ürünlerinizi toplayıp malatya ve adıyamana sevk ediyoruz.

Malatya ve adıyaman gittiğimiz ilçeler

Malatya ; Akçadağ , arapgir , arguvan , battalgazi ,darende , doğanşehir , doğanyol , hekimhan , kale , kuluncak , pütürge , yazıhan ve yeşilyurt ilçelerine teslimatımız vardır.

Adıyaman ; Besni , çelikhan , gerger , gölbaşı , kahta , samsat , sincik ve tut ilçelerine teslimatımız vardır.

Malatya ve adıyaman illerimize yolladığımız tüm ürünler sigortalı olarak güvenle taşınmaktadır sigortasız taşımacılık yapmıyoruz ikiyüzbin türklirasına kadar tüm ürünleriniz sigorta kapsamındadır.

Firmamız kurulduğu ilk günden beri malatya adıyaman ambarı hizmeti vermektedir kuruluşumuzda ilk açılan hatlardan biride malatya adıyaman hattıdır.

malatya ve adıyamana yapılacak ürünlerin sevkiyatları için satın alınacak ürünlere birde nakliye fiyatı eklendiği için çoğu zaman alışveriş kısmı istanbul esnafı için hüsranla sonuçlanmaktadır yüksek nakliye bedellerinden ötürü yine bu sebepten ötürü kimse mağdur olmasın bizde kazanalım diyerekten ucuz malatya adıyaman ambarı hizmetini başlattık size bir telefon kadar uzağız bizden fiyat teklifi almadan yükünüzü taşıttırmayın.

Fiyat teklifi almak ve adresinize araç talep etmek için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.