Kastamonu Ambarı

Kastamonu ambar

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Kastamonu ambarı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

eşyalarınızı istanbuldan Kastamonuya ve Kastamonudan istanbula hergün TIR ve KAMYON larımızla sevk etmekteyiz. Türkiyenin 81 ilinden kastamonuya ürün sevkiyatı yapmaktayız parsiyel ve komple yükleriniz için bizden fiyat teklifi almayı unutmayınız.

Kastamonudan Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bize ulaşınız.

0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Kastamonu kapıdan kapıya

eşyalarınızı kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Sigortalı taşımacılık

Eşyalarınızı sigortalı olarak titizlikle zamanında teslim etmekteyiz. / eşyalarınız 200.000.00 TL ye kadar sigorta kapsamındadır

Teslimat süreci

Kastamonu teslim süremiz 24 saattir. / biz zamanında teslimat sözü veriyoruz.

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin.

Kastamonu parsiyel taşımacılık

Kastamonu parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Kastamonu parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Kastamonu komple taşımacılık

Kastamonu komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Kastamonu komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Kastamonu ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

TÜRKİYE"nin göz bebeği Kastamonu

TÜRKİYE"nin göz bebeği Kastamonu ilimizin merkez dahil toplam 20 ilçesi mevcuttur tüm ilçelere kargo , ürün sevkiyatımız bulunmaktadır ilçelerimizin listesi aşşağıdaki gibidir.

Abana ambarı ağlı ambarı araç ambarı
azdavay ambarı bozkurt ambarı çatalzeytin ambarı
cide ambarı daday ambarı devrekani ambarı
doğanyurt ambarı hanönü ambarı ihsangazi ambarı
inebolu ambarı küre ambarı pınarbaşı ambarı
şenpazar ambarı seydiler ambarı taşköprü ambarı
Tosya ambarı