İSTOÇ AMBARLAR

example graphic

Zaman taşımacılık istoç ambarlar firmalarının en eskilerindendir yerimiz hadımköydedir istoçta araçlarımız adresinizden malzemelerinizi toplamaktadırlar.

Zaman taşımacılık istoç ambarlar bölümünde bulunmamasının başlıca nedeni alanın küçük olmasıdır. Firmamız Türkiyenin 81 vilayetine ambar hizmeti vermektedir ne yazıkki bu alan bize yeterli gelmediği için depomuz hadımköydedir.

istoç esnafının sürekli yanıbaşındayız telefonda siparişi verdiğiniz andan itibaren iş yoğunluğuna göre 30-45 dakika gibi bir sürede araç adresinize gelmektedir.

istoç esnafının halinden en iyi zaman taşımacılık anlar herzaman istoç esnafının yanındayız. Nasıl yani dediğinizi duyar gibiyiz ürünleriniz yolda zarar görmez ya olurda görürse dahi sigortalı taşımacılık yaptığımız için zararınız karşılanmaktadır.

istoç esnafının en büyük problemlerinden biride aracın erken gelmesidir depolarınızda yer olmayabiliyor halinizden anlayan ambar zaman taşımacılıktır

Müşteri temsilcilerimiz telefonun ucunda sizleri bekliyor.

istoç esnafının dükkanından ürünleri alındığı andan teslim edilinceye kadarki tüm operasyonel süreci online kargo takibinden izleyebilmektedir.

Sayın istoçtaki esnaflarımız son bir bilgi paylaşmak isteriz yükünüzü taşıtacağınız ambarı seçerken lütfen yetki belgelerini kontrol ediniz tüm yetki belgeleri taşıt kartları varmı firmanın kontrol etmeyi unutmayınız.

istoç firmalarına parsiyel taşımacılık ve komple taşımacılık hizmeti vermekteyiz.

0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

iletişim bilgilerimiz için buraya tıklayınız.

istoç ambarı olarak gittiğimiz şehirlerin listesi görmek için buraya tıklayınız.

komple kamyon ve komple tır hizmetlerimizde mevcuttur.