İSTANBUL İÇİ NAKLİYE İLANLARI

example graphic istanbul içi nakliye ilanları arayıp durmaya son Zaman taşımacılık istanbul içi nakliye hizmeti sunmaktadır en uygun fiyat garantisiyle hizmet veriyoruz. önce istanbul içi nakliye ilanlarını araştırın sonra bizden fiyat alın en uygun fiyatı bizden alacağınıza emin olabilirsiniz. bunun sebebi öz mal araçlarımız tecrübeli personelimiz müşteri portföyümüzdür.

15 adet öz mal kamyonet ve 5 adet öz mal kamyonumuz ile istanbul şehiriçi nakliye hizmeti veriyoruz.

ihtiyacınıza özel çözümler sunuyoruz kapalı kasa ve açık kasa kamyonetlerimiz mevcuttur ürün ve eşyalarınız için hangi tip araç lazımsa o tip araçlar sevk ediyoruz.

istanbul avrupa yakası ve anadolu yakasında hizmetinizdeyiz.

ister 1 koli ürününüz olsun ister 100 koli ister 1 çuval ürününüz olsun ister 100 çuval istanbul şehiriçi ürünlerinizi taşıyoruz.

isterseniz kapıdan kapıya taşıyoruz isterseniz ürünlerinizi kata çıkarıyoruz.

eşyalarınızı sigortalı taşıyoruz 200.000.00 TL ye kadar ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır.

Büro ve ofis taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bizi arayınız.

istanbul içi taşınacak evinizmi var evden eve taşımacılık hizmetide veriyoruz eşyalarınız ambalajlanıp kolilenip öyle taşınmaktadır paketleme bize ait. detaylı bilgi için bize ulaşınız.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

 
Firmamız sizlere istanbul içi nakliye kamyonet ile taşımacılık hizmeti vermektedir. Fiyatlarımız diğer firmalara göre çok uygundur. istanbul şehiriçi nakliye hizmetleri için bizi arayınız. 15 tane kamyonetimiz 5 tane kamyonumuz ile istanbul içi nakliye hizmeti vermekteyiz. ister 1 koli ister 100 koli ister 1 çuval ister 100 çuval taşınacak eşyanız olsun istanbul içi eşyalarınızı kamyonet ile taşıyoruz