İstanbul Ankara ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri istanbul Ankara ambarı hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.
istanbul ankara ambarı fiyat teklifi almak ve adresinize araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Zaman taşımacılık olarak hergün ankara ambarı için ankaraya hergün karşılıklı sevkiyatlarımız mevcuttur. İstanbuldan ankaraya taşımacılıkta teknolojik çözümler sunuyoruz sizlere 0551 178 16 06 numaralı telefona siparişinizi bildirdiğiniz andan itibaren 1 saat içerisinde adresinize araç yönlendirip ürünlerinizi adresinizden aldırıyoruz. 24 saat içerisinde ankarada adresinize teslim ediyoruz ürünlerinizi. Ürünleriniz adresinizden teslim alındığı andan itibaren telefonla yada online kargo takip bölümünden takibatı yapılabilmektedir. istanbul ankara ambarı firmamız uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize ambar hizmeti vermektedir.
Firmamız istanbul genelinde avrupa yakası ve anadolu yakasında 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile hizmet vermekteyiz şoförlerimizin D ve E ehliyetleri mevcuttur SRC ve PSİKOTEKNİK belgeleri mevcuttur.
istanbul ankara arası ambar firması seçerken ilçelere teslimat hizmetleri varmı kaç gün içerisinde teslim ediliyor gibi soruları sormayı unutmayınız firmamız ankaranın tüm ilçelerine hergün teslimat hizmeti vermektedir.

En uygun fiyat garantisi

İstanbul Ankara ambar firmamız en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermektedir. Fiyatlarımızın diğer Ankara ambarı firmalarına göre uygun olmasının başlıca nedeni hergün Ankaraya 3-4 tır çıkışı yaparak sağlamaktayız diğer firmalar 1-2 TIR sevkiyat yaparken biz İstanbulun yükünü Ankaraya ekspres seferlerle sağlamaktayız çoğu zaman ertesi gün maksimum 2 günde Ankarada ürünleriniz adrese teslim edilmektedir.

Ucuz ambar

Türkiyenin en ucuz istanbul ankara ambarı Zaman taşımacılıktır verdiği sözün arkasında duran tek ambar.

Geniş acenta ve şube ağı

Türkiyenin dört bir yanına yayılmış Geniş Acente ve şube ağımız sayesinde 81 ilde adresinizden ürünlerinizi teslim alıp Ankaraya adresinize teslim ediyoruz
Kargolarınızı istanbuldan Ankaraya ve Ankaradan istanbula hergün TIR ve KAMYON larla sevk etmekteyiz.
Ankaradan Türkiyenin 81 iline kargolarızı , ürünlerinizi sevk ediyoruz detayli bilgi için bize ulaşınız
Kargolarınızı , ürünlerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

istanbul ankara arası sigortalı taşımacılık

Ankara istanbul arası ambar gönderilerinizi sigortalı taşıyoruz ikiyüzbin türklirasına kadar olan tüm gönderileriniz sigortalı taşınmaktadır.

Teslimat süreci

istanbul ankara arası tüm gönderileriniz bugün verdiğiniz malzemeler ertesi gün adrese teslim edilmektedir 24 saat içerisinde tüm operasyonel süreç tamamlanmaktadır.
GSM : 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın
GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz

Depolama

Zaman taşımacılık Ankarada 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak istanbul ve Ankara depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık , Kargo , Ambar

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma