Gaziantep ankara nakliye ambarı

example graphic

Gaziantep ankara nakliye ambarı firmamız hergün gaziantep ankara arası karşılıklı 3-4 araçla yük taşımacılığı yapmaktadır.

Gaziantep ankara nakliye ambarı olarak gaziantep ve ankarada yüklerinizi adresinizden alıp gaziantep ve ankarada adresinize teslim ediyoruz.

Gaziantep ve ankara arası teslimat süremiz çok kısadır 24 saat gibi kısa bir sürede teslimat yapıyoruz.

Gaziantep ve ankarada 20 kamyon ve 20 kamyonet ile şehiriçi yüklerinizi topluyoruz ve dağıtıyoruz. Geniş şehiriçi araç filomuz sayesinde hertürlü yüklerinizi teslim alıp teslim ediyoruz. Açık kasa , kapalı kasa , uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur. Tüm araçlarımızda kuryelerimiz mevcuttur yüklerinizi araçlara düzgünce zarar görmeyeceği şekilde istiflemektedirler.

Gaziantep ankara arası acil yükleriniz gün içi teslimat hizmetimizde özel minibüslerimizle taşınmaktadır. Gaziantep ankara nakliye ambarı acil yüklerinizde yanınızdadır.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız.

Gaziantep ankara nakliye ambarı yüklerinizi firmamıza teslim ettiğiniz andan itibaren online olarak tüm hareketlerini izleyebilirsiniz. Ben online izlemek istemiyorum diyen sayın müşterilerimiz telefon ile müşteri temsilcilerimizdende bilgi alabilirler.

Online kargo takibi bölümüne giriş yaptıktan sonra malzemeniz teslim edildikten sonra yükünüzü kim teslim almış kim teslim evrağını imzalamış online olarak görebilmektesiniz.

Gaziantep ankara nakliye ambarı tercihinizi yaparken birinci önceliğiniz fiyatlar olmasın firmanın yetki belgeleri tammı taşıtlarının gerekli belgeleri tammı bunları kontrol ettikten sonra fiyat tercihiniz ikinci planda olmalıdır. Yükünüzün gideceği yere sağ salim varması için kontrolleri yapmayı unutmayınız.

Firmamız ürünlerinizi sigortalı olarak sevk etmektedir. İkiyüzbin Türklirasına kadar tüm emtialarınız sigortalıdır.

Gaziantep ambarı ve Ankara ambarı sayfalarımızı ziyaret etmeyi unutmayınız.