Gaziantep ambar kargo

example graphic

Zaman taşımacılık yıllardır gaziantep ambar kargo hizmeti vermektedir. Firmamız yıllardır gaziantep ambar kargo hizmeti verebilmesinin başlıca sebepleri kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmamızdan kaynaklanmaktadır.

Ürünlerinizi istanbuldan ve Türkiyenin 81 ilinden adresinizden alıp gaziantepte adresinize teslim ediyoruz.

Zaman taşımacılık olarak nakliye sektöründe uzun yıllardır siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. 2000 yılından beri taşımacılık sektörüne yön vermeye devam ediyoruz. Sürekli müşteri memnuniyeti uygun fiyat kaliteli hizmet prensiplerini benimsemiş personellerimizle hizmet vermekteyiz. Zaman taşımacılık olarak personellerimiz sürekli olarak eğitimlere tabi tutulmaktadır sürekli personellerimize taşımacılık hizmetlerini nasıl daha iyi verebilirler diye uğraşıyoruz.

gaziantep ambar kargo , gaziantepe ambar ve kargo hizmeti vermektedir emtialarınızı sigortalayarak gaziantepe güvenle sevk ediyoruz.

gaziantep ambar kargo hizmetlerimizde istanbulda eşyalarınızı firmanızdan alıp gaziantepte firmanıza teslim ediyoruz istanbulda 10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile siz değerli müşterilerimize hizmet sunuyoruz yükünüze özel araçlarımız mevcuttur açık kasa kapalı kasa uzun şase kısa şase araçlarımız mevcuttur.

Şehiriçi araç toplama ve şehirlerarası yük taşıyan tırlarımızın tamamı araç takip sistemi ile takip edilmektedir firmamız sürekli teknolojiye yatırımı ilke edinmiştir.

eşyalarınızı zaman taşımacılık ambarına verdiğiniz andan itibaren kargo hareketlerini online olarak görebilmektesiniz ürünleriniz teslim edilince online olarak ambar tesellüm fişini görebilirsiniz kimin teslim aldığını imzasını vs görebileceksiniz.

Firmamız araçları kapınızdan ürünlerinizi aldığı andan itibaren kolilerinize barkod basmaktadır bu durumda kayıp kaçak karışıklık vb durumların önüne geçiyoruz.

istanbuldan gaziantepe ve gaziantepten istanbula hergün karşılıklı kamyon ve tırlarımızla araç çıkışı yapmaktayız.

Firmamız eşyalarınızı sigortalayarak sevk etmektedir tüm ürünler sigortalı sevk edilir ikiyüzbin türklirasına kadar eşyalarınız sigortalıdır.

Gaziantep ilçemizde teslimat yaptığımız ilçeler ; Araban , islahiye , karkamış , nizip , nurdağı , oğuzeli , şahinbey , şehitkamil , yavuzeli

0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

iletişim bilgilerimiz için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

 

Firmamız gaziantep ambarı zeytinburnu bölgesine hizmet vermektedir.

Firmamız gaziantep ambarı ikitelli bölgesine hizmet vermektedir.

Firmamız gaziantep ambarı yenibosna bölgesine hizmet vermektedir.

Firmamız gaziantep kayseri nakliyat ambarı hizmeti vermektedir.