Diyarbakır nakliye ambarı

example graphic

Zaman taşımacılık Türkiyenin en uygun fiyatlı diyarbakır nakliye ambarı hizmeti vermektedir.

Diyarbakır nakliye ambarı fiyat teklifi almak ve araç talebinde bulunmak için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Diyarbakır nakliye ambarı hizmetimizi sürekli değişen teknolojiye ayak uydurarak vermekteyiz. Müşterilerimizin talepleri doğrultusunda geliştirmeler yapmaktayız acil nakliye taleplerinize uygun araçlar temin edilebilmektedir. Kamyon , kamyonet , tır yada minibüs gibi seçeneklerlede hizmet verebilmekteyiz.

Organizasyon şemamız şu şekilde işlemektedir Türkiyenin 81 vilayetindeki şubelerimize bildirilen adresten alım şehiriçi kamyon ve kamyonetleriyle alınıp depolaramıza getirilip online kargo takip sistemine işlendikten sonra şehirlerarası tırlarına yüklenir ve gün içinde diyarbakıra sevkiyatı yapılır diyarbakır merkez depomuza yanaşan tırdan malzemeler alınarak şehiriçi dağıtım kamyon ve kamyonetlerine yüklenerek müşterilerin adreslerine sevk edilir.

Diyarbakır nakliye ambarı olarak parsiyel taşımacılık , komple taşımacılık , parça eşya taşımacılığı yada komple tır , komple kamyon gibi hizmetler sunabilmekteyiz.

Diyarbakır nakliye ambarı olarak depolama hizmetlerimiz mevcuttur diyarbakırda 30.000 m2 antrepomuzla siz değerli müşterilerimize hizmet veriyoruz depolama paketleme dağıtım gibi ihtiyaçlarınızı sizin adınıza biz hallediyoruz.

Diyarbakır nakliye ambarı firmamız ev eşyası , ofis , fuar , fabrika , film seti , piyano , oyuncak makinaları ve benzeri tüm malzemelerinizin sevkiyatını diyarbakıra yapabilmekteyiz.

Parça eşya taşımacılığı

Diyarbakıra gidecek farklı müşterilerin parça eşyalarını aynı araçla uygun fiyatlı olarak kamyon ve tırlarımızla diyarbakıra sevkiyatını gerçekleştiriyoruz. Parça eşya taşımacılığı konusunda uzman kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet sunmanının haklı gururunu yaşıyoruz.

Sigortalı taşımacılık

Diyarbakır nakliye ambarı firmamız sigortalı taşımacılık hizmeti vermektedir firmamız teslim aldığımız tüm malzemeleri 200.000.00 TL ye kadar sigorta yapmaktadır. Ürünleriniz zaman taşımacılık güvencesiyle sevk edilmektedir.

Diyarbakırda hizmet verdiğimiz ilçeler

Bağlar , bismil , çermik , çınar , çüngüş , dicle , eğil , ergani , hani , hazro , kayapınar , kocaköy , kulp , lice , silvan , sur ve yenişehir