Çorlu Bayburt ambarı

bayburt haritası Zaman taşımacılık ikibin yılından beri Çorlu Bayburt ambarı hizmeti vermektedir. Hergün çorlu Bayburt karşılıklı araç çıkışı yapmaktayız. Ürünleriniz sigortalı olarak taşınmaktadır. Adresten alıp adrese teslim hizmeti veriyoruz..
Çorlu Bayburt ambarı uzun yıllardır hergün çorludan Bayburta ve Bayburt dan çorluya taşımacılık hizmeti veriyoruz. Gün boyu çorlu bayburt arası araçlarımız sevkiyat yapmaktadır.
Çorlu da adresinizden ürün aldırmak ve fiyat teklifi için 0551 178 16 06 numaralı telefonu arayabilirsiniz.
Çorlu dan Bayburta taşımacılık hizmetlerimizde yenilikçi müşteri odaklı çözümlerimizle çorlu nakliye ve nakliyat hizmeti sunmaktayız..
Çorlu dan Bayburta sevkiyatları saat 15:00 a kadar verilen alımlar aynı gün sonraki saatlerde verilen siparişler ise araç müsaitlik durumuna göre aynı gün en geç ertesi sabah adresinizden alınmaktadır.
Ambar hizmetimizin yanı sıra zincir market taşımacılığı , parsiyel taşımacılık , atm , banka taşımacılığı , fabrika , işyeri taşıma , fuar , stand taşımacılığı , yarım kapak taşıma gibi hizmetlerimiz vardır.
Çorlu da 10 adet kamyonet , 10 adet kamyon ve 10 adet ducato ile adresten alım hizmeti veriyoruz hertürlü yükünüze uygun araçlarımız mevcuttur. Açık kasa kapalı kasa uzun şase kısa şase gibi araçlarımız vardır.
Çorlu dan Bayburta lojistik firması , kapalı tır , komple kamyon , komple taşımacılık , ekonomik nakliyat ambarı , ucuz ambar firması gibi arayışlarınıza son verebilirsiniz zaman taşımacılık yanınızda.

Çorlu ambarı kapıdan kapıya

Çorlu ambarı ürünlerinizi kapınızdan alır müşterinizin kapısına teslim eder. İsteğe bağlı kata ürün çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

Ne tür yükler taşıyorsunuz ?

Koli , çuval , palet , bağ , makina , bidon , varil , ibc tank , sandık , stand , fuar malzemeleri , bankamatik gibi taşıması yasak olmayan hertürlü yükünüzü çorludan bayburta itina ile taşıyoruz.

Online kargo takibi

Çorludan Bayburta gidecek yükleriniz adresinizden alındığı andan itibaren online kargo takip sisteminden online takibini yapabilirsiniz.
Çorludan Bayburta gidecek yükleriniz müşterinize teslim edildikten sonra online kargo takibi bölümünden müşterinizin imzaladığı ambar tesellüm fişini görebilirsiniz.

Evden eve , Büro ve ofis taşımacılığı

Zaman taşımacılık çorludan bayburta gidecek evden eve yükleriniz ve büro ofisleriniz itina ile taşınır. Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret ediniz.

Teslimat süreleri

çorlu bayburt ambar firması seçerken ilk dikkat etmeniz gereken nokta ilçelere teslimat süreleri bazı ambarlar varki ilçelere haftada birgün sevkiyat yapıyorlar sonra malzemeleriniz bayburt merkezde günlerce bekliyor gibi problemlerle karşılaşıyorsunuz zaman taşımacılık olarak firmamız tüm ilçelere günlük sevkiyat yapıyoruz.

Özel taşımacılık

Çorlu bayburt ambarı çorludan bayburta gidecek özel yüklerinizi kamyonet ile bayburta sevk eder. Madden pahalı yükleriniz için özel olarak kamyonet ile bayburta sevkiyat hizmetimiz vardır sadece sizin yükünüze özel tahsis edilecek kamyonet yada ducato tarzı araç ile araç mühürlenerek sevkiyat yapmaktayız sadece varış adresinde alıcının mühürü açışıyla teslimat tamamlanır özel yüklere özel çözümler zaman taşımacılıkta bu hizmetimiz sadece yasal ürünler için geçerlidir resmi irsaliyesi ve faturası olan yükleriniz bu hizmetten yararlanabilir.

Ekspres taşımacılık

Çok acil bayburta gitmesi gereken yükünüzmü var ekspres taşımacılık hizmetimiz tam size göre çorluda yükünüze özel ölçülerde araç ayarlanarak kamyonet , minibüs , kamyon yada tır hangi araç size uygunsa o araç temin edilerek çift şoförlü aracımız ile hiç durmaksızın bayburta sevkiyat işlemi gerçekleştirilir bu taşımacılık esnasında araç asla mola vermez sürekli yol alır ve uydu üzerinden araç takip edilir.

Çorlu Bayburt ambar kargo

Çorlu Bayburt ambar kargo hizmetlerinde yenilikçi çözümler ile Çorlu dan Bayburta aktarmasız direkt olarak Çorlu depomuzdan Kamyon ve Tır ile yükleriniz taşınmaktadır. Diğer firmalarda ürünleriniz önce İstanbula sevk edilmektedir ardından Bayburta sevk edilmektedir aktarma esnasında ürünleriniz zarar görebilmektedir Zaman taşımacılık firmamız ekspres seferler ile aktarmasız direkt adrese teslim yüklerinizi taşımaktadır.

Bayburt Çorlu nakliyat

Bayburt Çorlu nakliyat firmamız her gün karşılıklı seferler ile Bayburt dan Çorlu ya ve Çorlu dan Bayburta ürünlerinizi taşıyoruz. Saat 15:00 dan önce verdiğiniz siparişleri aynı gün şehir içi kamyonetlerimiz ile Çorlu da adresinizden alıp tır ve kamyonlarımıza yükleyip yola çıkarıyoruz 2 gün sonra adrese teslim ediyoruz firmamız ekspres seferler ile emtialarınızı en hızlı bir şekilde adrese teslim ediyoruz.
Firmamız Çorlu kamyonet nakliye hizmeti vermektedir kamyonet yükünüzmü var o halde buraya tıklayınız.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

 

Depolama

Zaman taşımacılık çorluda 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur.

 

Depolama

Zaman taşımacılık olarak çorlu depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık çorlu bayburt ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma