Çankırı ambarı

Çankırı ambar

Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Çankırı ambar hizmeti vermekteyiz. Müşterilerimizin Zaman taşımacılığı seçmelerindeki başlıca sebep geniş müşteri portföyümüzün oluşundan dolayı uygun fiyatlı hizmet vermemizdir.

Çankırı ambar hizmeti konusunda zaman taşımacılık olarak ikibin yılından bugüne aralıksız resmi tatiller hariç hergün karşılıklı kamyon ve tır sevkiyatı yapmaktayız. Bu başarının sırrı özveri disiplinli işini seven sürekli yeniliklere açık sürekli eğitim gören personellerimiz sayesinde çalışan tüm personellerimiz çankırılı olmasından ötürü yerel halk ile iç içe nakliye faaliyetini devam ettirmekteyiz.

Çankırıya sevk ettiğiniz tüm malzemeleri kaskolu yolluyoruz tüm ürünler kırılma düşme kaybolma vs her türlü durum için kaskoludur.

çankırı ambar hizmetimizi sürekli geliştirmek için uğraşmaktayız istanbulda 10 kamyonet ve 10 kamyon ile istanbulun 39 ilçesinden malzemelerinizi topluyoruz. Gün içinde saat 15:00 a kadar verilen siparişler aynı gün alınmaktadır o saatten sonra verilen siparişler ise şehiriçi kamyon ve kamyonetlerdeki boşluk durumuna göre toplanmaktadır.

çankırı ambar hizmeti veripte sadece çankırı merkeze çalışıyoruz gibi bir cümle ile müşterilerimizin karşısına çıkmıyoruz çankırının tüm ilçelerine sevkiyatımız vardır sayfanın en alt kısmında ilçelerimizin listesini bulabileceksiniz.

firmamız çankırılı hemşerilerimize hizmeti teknoloji odaklı sunmaktadır sayfanın alt kısmında detaylı anlatmış bulunmaktayız.

Adresinizden ürün aldırmak için 0551 178 16 06 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Çankırı parsiyel taşımacılık

Çankırı parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Çankırı parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Çankırı komple taşımacılık

Çankırı komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Çankırı komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Çankırı ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın

GENİŞ AKTARMA AĞIMIZ 1. Marmara Aktarma 2. Trakya Aktarma 3. Karadeniz Aktarma 4. Ege Aktarma 5 Doğu Aktarma 6. Güneydoğu Aktarma Toplam 6 Aktarma merkezimiz ve türkiyenin 70 ilindeki şubelerimiz ve acentelerimiz aracılığıyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyoruz.

Teslim evrağı

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz müşterinizin adresine teslim edildiği anda teslim kağıdı imzalatılır müşterinize
Teslim kağıdı imzaladığında müşteriniz ben malzemeyi teslim almadım diyemez bu teslim evrakı sizin için ispat niteliğindedir.
ıslak imzalı teslim evraklarını tüm müşterilerimiz online kargo takip bölümünden görebilirler.

 

Barkod sistemi

Zaman taşımacılık olarak ürünleriniz kapınızdan alındığı anda uzman personelimiz tarafından ürünlerinize barkod yapıştırılır
Barkod sistemi sayesinde ürünleriniz tam zamanında söz verdiğimiz zaman adrese teslim edilir
Barkod sistemi sayesinde karışıklığın önüne geçilir ürünlerinizin kaybolmasını önler.

Depolama

Zaman taşımacılık çankırıda 30.000 metrekare kapalı alanlı depomuz mevcuttur.
Müşterilerimizin depolama alanı ihtiyacı çözümlerini bu alanda karşılıyoruz.
zaman ambarı aracılığıyla sevk edilen malları ileri tarihli teslimat talep etmeniz durumunda depomuzda ileri tarihli teslimat hizmetimiz mevcuttur

Depolama

Zaman taşımacılık olarak çankırı depomuzda son teknoloji makina ekipman teçizat bulunmaktadır.
Müşterilerimizin paletli ürünleri TIR ve KAMYON lardan forklift ve transpalet yardımıyla indirilip şehiriçi dağıtım araçlarına yüklenmektedir.
Firmamız herzaman son teknoloji ürünlerle geliştirilmektedir.

Biz tasırız zamanınız size kalır.

Neden ? Zaman Taşımacılık çankırı ambarı

Neden Zaman taşımacılığı tercih etmelisiniz ;
  • Zamanında teslimat
  • Güvenilir hizmet
  • Ambar fiyatları en hesaplı taşıma şeklidir
  • Konusunda uzman personel
  • 7 / 24 online takip / eşyalarınızı kapınızdan alındığı andan itibaren hareketlerini görebilirsiniz.
  • Kapınızda ödeme imkanı
  • Yükünüze uygun ölçülerde araçla taşıma

TÜRKİYE"nin göz bebeği çankırı

TÜRKİYE"nin göz bebeği çankırı ilimizin merkez dahil toplam 12 ilçesi mevcuttur tüm ilçelere kargo , ürün sevkiyatımız bulunmaktadır ilçelerimizin listesi aşşağıdaki gibidir.

Atkaracalar ambarı Bayramören ambarı çerkeş ambarı
eldivan ambarı ılgaz ambarı kızılırmak ambarı
korgun ambarı kurşunlu ambarı Orta ambarı
şabanözü ambarı yapraklı ambarı