Bahçelievler ambarı

bahçelievler haritası Zaman taşımacılık olarak 2000 yılından beri Bahçelievler ambarı hizmeti vermekteyiz. Geniş Müşteri portföyümüz sayesinde sigortalı taşımacılık hizmetimiz sebebiyle uygun fiyat politikamızdan ötürü müşterilerimiz bizi tercih ediyor.

Eşyalarınızı Türkiyenin heryerinden Bahçelievlere ve Bahçelievler den Türkiyenin heryerine hergün TIR ve KAMYON larımızla sevk etmekteyiz. Ürünlerinizin takibini online kargo takibi bölümünden online olarak yapabilirsiniz.

0551 178 16 06 numaralı telefondan araç talebinde bulunabilirsiniz.

10 adet kamyonet ve 10 adet kamyon ile bahçelievler esnafının hizmetindeyiz. Açık ve kapalı kasa uzun şase ve kısa şase araçlarımız mevcuttur. Yükünüze uygun araçlar temin edilmektedir.

ürünlerinizi kapınızdan alıp kapıya teslim ediyoruz / isteğe bağlı kata çıkarma ve rafa ürün dizme hizmetimiz vardır.

bahçelievlerden her türlü eşyanızı ilçe içi , ilçe dışı ve şehirler arası ambar ve nakliye hizmeti sunuyoruz.

Bahçelievler de adresinizden teslim aldığımız ürünlerinizi sigortalı olarak sevk ediyoruz ikiyüzbin türklirasına kadar malzemelerinizi sigortalıyoruz.

Zaman taşımacılık olarak en uygun en kaliteli hizmeti sunuyoruz bizden fiyat teklifi almadan işinizi çözmeyin

Büro ve ofis eşyalarınızı ambalajlayıp kolileyerek Türkiyenin her noktasına taşıma hizmeti veriyoruz.

Bahçelievler parsiyel taşımacılık

Bahçelievler parsiyel taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Bahçelievler parsiyel taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır 1 koli yada 100 koli parsiyel yükünüz adet farketmeksizin aynı gün teslim alınmaktadır.

Bahçelievler komple taşımacılık

Bahçelievler komple taşımacılık firmasımı arıyorsunuz doğru adrestesiniz zaman taşımacılık en ucuz Bahçelievler komple taşımacılık hizmeti vermektedir. Gün içinde verdiğiniz siparişler aynı gün yola çıkmaktadır. Komple taşımacılık hizmetinde en az 1 kamyonet en fazla 1 tır dolduracak kadar malzemelerinizi ifade etmektedir.

İstanbul ürün alımı ve dağıtımı yaptığımız ilçeler ve semtler

Adalar, Arnavutköy, Ataşehir, Avcılar dan, Bağcılar, Bahçelievler de, Bakırköy den, Başakşehir, Bayrampaşa, Beşiktaş ta, Beylikdüzü nde, Beyoğlu, Büyükçekmece, Beykoz da, Çatalca dan, Çekmeköy, Esenler, Esenyurt, Eyüp ten, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören de, Kadıköy de, Kağıthane, Kartal , Küçükçekmece ye, Maltepe den, Pendik, Sancaktepe, Sarıyer , Silivri de, Sultanbeyli, Sultangazi den, Şile, Şişli, Tuzla dan, Üsküdar, Ümraniye, Zeytinburnu, Cevizli den, Ataköy, Eminönü, Sirkeci den, Hadımköy ve diğer tüm semtlerden Bahçelievler ambarı ürünleri alımı ve dağıtımı yapıyoruz.

Nöbetçi taşımacılık

Zaman taşımacılık bir ilki daha sizlere sunmaktadır mesai saatleri dışında yada haftasonu pazar günü adresten alınması gereken yüklerinizmi var fuar alanından havaalanından depodan yada stadyumdan alınması gereken her türlü yükleriniz için Nöbetçi taşımacılık hizmetimiz başlamıştır kamyonet , kamyon yada tır yükünüze uygun nöbetçi araçlarımız sürekli hazırda beklemektedir detaylı bilgi için lütfen bize ulaşınız.

Bahçelievler parça eşya taşımacılığı

Zaman taşımacılık firmamız Bahçelievler parça eşya taşımacılığı hizmeti vermektedir parça eşyalarınızı Türkiyenin her yerinden güvenle Bahçelievlere taşıyoruz bir koli yada yüz koli adet ayrımı yapmaksızın tüm parça eşyalarınızı adresinizden alıp müşterinizin adresine taşıyoruz en uygun fiyat garantisiyle parça eşyalarınızı taşıtmak için bizi arayınız.

Bahçelievler İzmir ambarı

Zaman taşımacılık 2000 yılından beri Bahçelievler İzmir ambarı hizmeti vermektedir. Bahçelievler den İzmir'e gidecek yüklerinizi adresinizden alıp İzmir de adresinize teslim ediyoruz yükleriniz 2 gün içerisinde İzmir de adrese teslim edilmektedir.

Bahçelievler Ankara ambarı

Zaman taşımacılık olarak firmamız 2000 yılından beri Bahçelievler Ankara ambarı hizmeti vermektedir. Bahçelievler den Ankara ya gidecek yüklerinizi adresinizden alıp Ankara da adresinize teslim ediyoruz yükleriniz 2 gün içerisinde Ankara da adrese teslim edilmektedir.

Bize ulaşmak için lütfen iletişim sayfasındaki iletişim numaralarını arayınız buraya tıklayın